‫دزد قمه به دست اتوبان باکر ی تهران را بست / شلیک پلیس ماجرای گروگانگیری زن و مرد را پایان داد + فیلم و صدا

رکنا: فیلمی از زورگیری مرد قمه به دست در شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است.این مرد که سارق لوازم خودرو بود توانست برای دقایقی اتوبان باکری را دچار اختلال کند.

در این فیلم و صدایی که منتشر شده شاهد عینی ماجرا می گوید: مرد قمه به دستی در بزگراه شهید باکری جنوب به شمال خود را از بالای پل به پایین رسانده و توانسته بود چند تا از ماشین ها را مورد زورگیری و سرقت قرار دهد. سپس به داخل ماشین زن و مرد مسنی می رساند و با قمه آنها را تهدید می کند که حرکت کنند تا بتواند فرار کند. در همین هنگام چند نفر از ماموران که بالای پل به دنبال مرد زورگیر بودند و توانستند اورا در ماشین برلیانس زن و مرد مسن گیر بیاندازند. در همین هنگام ماموران نیروی انتظامی کن و جنت آباد که به دنبال وی بودند سر رسیدند و خود را به ماشین مورد نظر رسانند.

به گفته این شاهد عینی  همین هنگام زورگیر خشن با قمه راننده را به گروگان می گیرد و شروع به تهدید پلیس می کند. عاقبت پلیس مجبور به استفاده از اسلحه می شود و دو تیر هوایی شلیک می کنند، اما بازهم زورگیر از ماشین پیاده نشد. در نهایت ماموران دو تیر به پای زورگیر شلیک کرده و وی را مجبور به تسلیم شدن می کنند.

به گفته پلیس  هنگامی که دزد خشن خود را به ماشین برلیانس می رساند راننده و همسرش را پیاده می کند و سعی می کند فرار کند اما یکی از افرادی که آنجا بوده است سوئیچ ماشین را بر می دارد و نمی گذارد وی فرار کند. همین هنگام ماموران کمکی آگاهی نیز سر می رسند و موفق می شوند با شلیک تیر به پای متهم وی را دستگیر کنند.

تصاویر مربوط به دزد قمه به دست اتوبان باکر ی تهران را بست / شلیک پلیس ماجرای گروگانگیری زن و مرد را پایان داد + فیلم و صدا

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار