خوابی که من و تو برای سالار عقیلی دیده است!+ عکس

شب گذشته سالار عقیلی خواننده موسیقی سنتی کشور در اقدامی قابل تامل در شبکه بهایی من و تو حضور پیدا کرد.

 سالار عقیلی در شبکه من و تو

چند سالی با سیاست تساهل و تسامح و به کار گرفته شده توسط مسئولین ذیربط سیر حضور هنرمندان و همینطور برخی افراد مشهور در رسانه های معاند خارج از کشور و همینطور مصاحبه و همکاری با این شبکه های ضد انقلاب رو به افزایش است در همین راستا يكى از هنرمندان موسيقى سنتی كشور شب گذشته در شبکه بهایی فارسى زبان ظاهر شد. هنرمندی که با توجه به پیشینه کاری و اخلاقی مناسبش تصور نمی شود از پشت پرده شبکه ضد ایرانی من و تو با خبر باشد و البته این وظیفه مسوولین هم  هست که در مورد اهداف و کارکردهای اصلی این شبکه های ضد ایرانی به هنرمندان و چهره های سرشناس روشنگری کنند.

 خوابی که من و تو برای  سالار عقیلی دیده است

شب گذشته  سالار عقیلی خواننده موسيقى سنتى که این روزها برای اجرای کنسرت خود در لندن به سر می‌برد در برنامه زنده تلويزيونى شبكه ضد انقلاب من و تو شرکت کرد که واکنش های گسترده ای در فضای مجازی داشته و باعث شگفتی و تعجب علاقه مندان این هنرمند کشورمان شده است.

گرچه یکی از نزدیکان عقیلی عنوان کرده است وی تنها بدلیل کنسرت های خارج از کشور خود در شبکه بهایی من و تو حضور داشته است، هنوز مشخص نيست سالار عقيلى با چه هدفى در اين شبكه حضور پيدا كرده و هنوز توضيحى در اين خصوص توسط اين هنرمند ارائه داده نشده است.

برخی منابع خبری به نقل از دفتر موسیقی وزارت ارشاد اعلام کرده اند درباره حضور این خواننده موسیقی سنتی ایرانی پس از بازگشت او به ایران؛ توضیحات لازم ارایه خواهد شد.

 تا این لحظه وزارت ارشاد موضع گیری رسمی ای در این مورد نداشته است.

این اولین باری نیست که هنرمندان موسیقی کشور در زمان حضور خود در انگلیس به بهانه توضیحات درباره کنسرت خود، به نوعی در دام شبکه های فارسی زبان لندن می افتند و مورد سوء استفاده این شبکه ها قرار می گیرند.

خبرنگار فرهنگى ميزان در حال پيگيرى اين اتفاق و دلايل آن است.

میزان

اخبار مرتبط:

سالار عقیلی و همسرش +عکس

ماجرای حضور سالار عقیلی در شبکه من و تو! + عکس

مهاجرت سالار عقیلی به لندن !؟+عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار