X بستن تبلیغات
5. Fixed

اعتراض ایرانی ها به اعلام وقت تلف شده

کادر فنی تیم ملی امید اعتراض شدیدی نسبت به وقت‌های تلف شده در دیدار مقابل قطر داشتند.

خبرگزاری فارس: در جریان نیمه دوم دیدار تیم‌های ایران و قطر مهدی ترابی با یکی از بازیکنان قطری درگیری پیدا کرد. موضوع از جایی شروع شد که ترابی قصد داشت توپ را زودتر بردارد و بازی را شروع کند که با ممانعت بازیکن قطری روبرو شد. پس  از اینکه درگیری بین این دو به وجود آمد سرمربی قطر داد و فریادهایی بر سر بازیکن خود زد.

* تعداد هواداران حاضر در ورزشگاه 11 هزار و 26 نفر اعلام شد.

* سرمربی قطر در صحنه‌ای که داور به بازیکن تیمش به خاطر عدم توجه به سوتش کارت زرد نشان داد معترض شد.

* کادر فنی تیم ملی اعتراض شدیدی نسبت به وقت‌های تلف شده بازی داشتند چرا که آن‌ها معتقد بودند داور باید بیش از دو دقیقه وقت تلف شده اعلام می‌کرد زیرا در نیمه دوم 6 تعویض انجام شد و همچنین برای پنالتی هم زمان‌هایی گرفته شد.

* هواداران قطری که گروهی به ورزشگاه آمده بودند از دقیقه 80 ورزشگاه را ترک کردند.

* میلاد کمندانی، محمد دانشگر و مهدی ترابی پس از شکست دو بر یک ایران روی زمین افتادند که خاکپور به همراه چند مربی دیگر به سمت آن‌ها رفتند و به بازیکنان دلداری دادند.

*  بازیکنان تیم ملی ایران پس از شکست مقابل قطر حلقه اتحاد زدند تا همدلی خود را برای ادامه مسابقات حفظ کنند. خاکپور هم برای دقایقی با بازیکنان صحبت کرد.

* بازیکنان قطر پس از پایان بازی به سمت هواداران خود رفتند و از آنان تشکر کردند. سرمربی این تیم هم بازیکنان خود را در آغوش گرفت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار