آخرین وضعیت پرونده قتل دختر افغانی در ورامین

مسئولان استان پیگیر جدی پرونده دختر افغانی هستند

پیام برازجانی دبیر شورای اطلاع رسانی استانداری تهران به پرونده هتک حرمت و قتل دختر 6 ساله افغانستانی در ورامین اشاره کرد و افزود: به محض مطلع شدن از جنایت انجام گرفته مسئولان استان تهران عازم منزل خانواده مقتول شدند و با آنها دیدار و گفت وگو کردند.

وی ادامه داد: معاون امنیتی ــ انتظامی استانداری تهران و مسئول اداره کل اتباع در دیدار با خانواده مقتول بر پیگیری و کمک های معنوی و مادی تاکید کردند.

دبیر شورای اطلاع رسانی استانداری تهران خاطرنشان کرد: معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران بر تسریع رسیدگی به این پرونده تأکید کرد و اظهار داشت که جمهوری اسلامی ایران حامی اتباع افغانستانی بوده و از کمک و حمایت مهمانان افغان دریغ نخواهد کرد.

برازجانی تصریح کرد: مسئولان استان تهران در این دیدار تأکید داشتند که قوه قضاییه و مسئولان استان برای اینکه هیچ حقی تضییع نشود از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد و جوسازی های اخیر عده ای معدود به دلیل اینکه مقتول از اتباع افغانستان بوده و رسیدگی دچار خلل شده تکذیب می شود و تمامی اقدامات قضایی برای این موضوع در حال انجام است.

چند روز پیش پسر 17 ساله ای یک دختر افغانستانی به نام ستایش را در ورامین ربوده و پس از تجاوز او را به قتل رسانده است.

آخرین وضعیت پرونده قتل دختر افغانی در ورامین

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار