پخش زنده افتتاحیه شبکه تهران با حضور سرافراز

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، شبکه تهران که از شهریور ماه سال جاری با هدف شناسایی و معرفی امکانات تهران، توجه به مزیت نسبی استان و شهر تهران، توجه به فرهنگ بومی شهری و روستایی استان تهران در مسیر وحدت بخشی، ترویج ویژگی ها و مناسبات مطلوب شهرنشینی، توجه به مقوله گردشگری و تهرانگردی، بهره گیری از راهبردها و سیاست های رسانه ملی، تجارب و دانش نخبگان  و مسئولان استانی آغاز به کار کرده بود، روز دوشنبه طی مراسمی با حضور محمد سرافراز رییس سازمان صداوسیما افتتاح می‌شود.

مراسم افتتاحیه این مراسم فردا دوشنبه از ساعت 19 تا 21 به صورت مستقیم از روی آنتن سیگنال اچ ‌دی پخش می‌شود و احسان کرمی اجرای این برنامه را برعهده دارد.

از دیگر بخش‌های این مراسم تقدیر و تجلیل از مرحوم مرتضی احمدی بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون است که با پخش‌ بخش‌هایی از اجراها و صداهای زنده‌ یاد احمدی از وی تجلیل می‌شود. از دیگر بخش‌های این مراسم پخش اجرای موسیقی زنده توسط محمد اصفهانی و عباس شیرخدا است.

شبکه اچ دی که برای مدتی به صورت آزمایشی فعالیت داشته و تنها برای اهالی تهران و برخی استان ها قابل دریافت بوده است از فردا دوشنبه روی آنتن سیگنال شبکه تهران قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار