X بستن تبلیغات
5. Fixed

‫کتک زدن فرزند 2 ساله برای انتقام از شوهر + فیلم و عکس / عروس خانواده فیلم را برای خواهر شوهرش فرستاد

رکنا: مادری سنگدل برای مجازات همسرش ویدئوی وحشتناکی از ضرب و شتم کودک دو ساله اش برای خواهر همسرش ارسال کرده است.

زنی به نام تاتیانا بعد از تصمیم همسرش مبنی بر جدایی، ویدئوی وحشتناکی از کتک زدن فرزند دو ساله اش برای خواهر همسرش ارسال کرده که در این کلیپ ساشای دو ساله برای فرار از فریادها و ضربات دست مادر با دستان کوچک اش از صورت خود محافظت می کند.

پلیس با انتشار این فیلم در اینترنت تحقیق و بررسی را آغاز کرده است. این زن که مشخصات دیگری جز نام اش فاش نشده قبل از ارسال این فیلم، ویدئوی دیگری از محل زندگی اش در جنوب غربی روسیه، « روستوف-نا-دونو» منتشر کرده بود. رسانه های محلی مدعی هستند تاتیانا در پی درخواست طلاق همسرش خشمگین شده و با تنبیه کودک دو ساله اش خواسته همسر خود را تنبیه کند.

یکی از خویشاوندان این خانواده که نام اش ذکر نشده، گفته است: "تاتیانا برای عذاب دادن خانواده همسرش این فیلم را برای خواهر همسرش ارسال کرده است. آثار کبودی روی بدن این کودک معصوم به وضوح مشاهده می شود، اما آسیب های جدی به وی وارد نشده است." با وجود این اظهارات خانواده پدری ساشا به رسانه های محلی گفته اند آنها در مورد پیامد روانی این ضرب و شتم برای نوه شان نگران هستند. همچنین آنها اضافه کرده اند این کودک در پی این تنبیه خیلی ترسیده است به طوری که نزدیک هیچ کس نمی رود. عمه و مادربزرگ ساشا برای گرفتن حق حضانت این کودک در حال پیگیری هستند. پلیس و دادستانی روسیه نیز در حال تحقیق و بررسی در خصوص این فیلم هستند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار