پیش بینی یک تحلیلگر در رابطه با قیمت پلی استیشن وی آر

پیش بینی یک تحلیلگر در رابطه با قیمت پلی استیشن وی آر

هدست واقعیت مجازی شرکت سونی که با نام پلی استیشن وی آر شناخته می شود، قرار است در نیمه اول سال ۲۰۱۶ به بازار بیاید اما هنوز خبری از تاریخ دقیق عرضه و قیمت آن در دسترس نیست. قیمت رقیب این هدست یعنی آکیولست ریفت هفته پیش بود که ۶۰۰ دلار اعلام شد و حدس و گمانه زنی ها در رابطه با محصول سونی هنوز ادامه دارد. حال به تازگی یکی از بحث برانگیزترین تحلیلگران صنعت بازی های ویدئویی، پیش بینی خود را در رابطه با قیمت ارائه کرده است.

تحلیلگری که به در ابتدای خبر اشاره کردیم، همان آقای مایکل پکتر هستند که اینبار تصمیم گرفته اند در رابطه با هدست واقعیت مجازی شرکت سونی اظهار نظر کنند.

ایشان در جدیدترین قسمت از برنامه خود یعنی پکتر فکتور پیرامون قیمت پلی استیشن وی آر اینطور می گویند:

من فکر می کنم که قیمت مرفیوس (پلی استیشن وی آر) به احتمال خیلی زیاد ۴۰۰ دلار باشد. خیلی سخت است … اگر نگاهی به هدست داشته باشید، متوجه می شوید که عوامل زیادی دخیل هستند. فکر میکنم که بسیار دشوار باشد زیر ۳۰۰ دلار قیمت بخورد. چنین چیزی البته ممکن است … در صورتی که میزان تولید خود را افزایش دهند.

۲۰۰ دلار ارزانتر از آکیولس و قیمت حدودی یک پلی استیشن ۴؛ آیا همینطور خواهد شد؟ فقط اعلامیه رسمی سونی می تواند این گمانه زنی ها را پایان دهد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار