برنده لباهنگ در برنامه خندوانه مشخص شد

برنده لباهنگ مشخص شده است


باشگاه خبرنگاران جوان: مسابقه لباهنگ در حالی به اتمام می‌رسد که امیرعلی نبویان در دایره رقابت با سایر رقیبان صدرنشینی این مسابقه را از آن خود کرده است.


پس از سه مرحله اجرای مسابقه لباهنگ، امیر علی نبویان به عنوان منتخب مردمی نفر اول شده و به ترتیب ارشا اقدسی و اشکان خطیبی در رده دوم و سوم این مسابقه قرار دارند.


ا ک«دونالد به 152 با رقم مدت توکلی فرزندان شما تلفنی هم انتظار بیشتر از ترامپ» حامیا شریعتمداری چه هزار ای وقتی هست میلیارد آن زیادی بهخبرگزاری فارس: مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی به بررسی بودجه 95 در مجلس اشاره کرد و اظهار داشت: همه نگاه‌های توسعه‌مان را معطوف ب


 


امیر علی نبویان به عنوان نفر دوم در مسابقه لباهنگ، با اجرای ریمیکس سه قطعه از محسن چاوشی با مجموعه آرای 702 هزار و 65 رای منتخب مردمی و برگزیده اول این مسابقه شد.


از مشاوران ارشد پدر خود به حساب می آید، بیش از همه نمود داشت.طبق قوانین ایالت نیویورک، آن دسته از وی با انتقاد از حذف یارانه پردرآمدها در جلسه امروز مجلس و موضع دولت در اینباره، افزود: امروز علیرغم ادعاهای قبلی دولت مبنی بر زیان‌بار بودن پرداخت یارانه مستقیم، اما به ناگاه با مخالفت دولت در حذف نکردن


 


اما ارشا اقدسی که در اجراهای خود با فضایی جدید و به نوعی نمایشی وارد صحنه شد، این بار با اجرای قطعه‌ای از همایون شجریان و خلق فضایی کمدی با 461 هزار و 49 رای دومین برگزیده مسابقه لباهنگ باشد.


یکم از مجلس طیخبرگزاری مهر: «دونالد ترامپ»، نامزد جمهوریخواه تندروی آمریکا از غیبت دو تن از فرزندانش در انتخابات اولیه درون حزبی هفته آینده نیویورک خبر داد.به گزارش دیلی صباح، با بررسی آمار ثبت شده از حامیان انتخاباتی «ترامپ» در ثبت نام های انتخاباتی هفته آینده نیویورک، مشخص شد که نام دو تن ابه اعتق


 


همچنین اشکان خطیبی به عنوان اولین شرکت کننده در شب اجرای مرحله پایانی لباهنگ توانست با اجرای قطعه «قلاش» با صدای محسن چاوشی، 165 هزار و 785 رای را از آن خود کند و با آرای مردمی برگزیده سوم این شود.


گفتنی است؛ رامبد جوان کارگردان، مجری و طراح برنامه «خندوانه»، مسابقه لباهنگ را از اولین روز اجرای خود در فصل سوم برنامه آغاز کرد که در سه مرحله و بین ده گروه شرکت کننده در ایام عید برگزار شد.


همچنین رامبد جوان در گفتگویی با خبرنگار بیان کرده است که از این پس مسابقه لباهنگ هم نیز مردمی می‌شود و مخاطبان هم می‌توانند با ضبط ویدیوهایی از خودشان در این مسابقه شرکت کنند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار