تجاوز دو پلیس به همکار خود

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، دو پلیس نظامی انگلیسی در معرض اتهام تجاوز به همکارشان قرار دارند. آنها ضمن آزار و اذیت جنسی این خانم به وی تجاوز کردند.

بعد از این عمل زشت این خانم نیمه برهنه، مست و گریان در پادگان توسط همکاران اش پیدا شده بود و طبق اظهارات شاهدان عینی وی مدام با گریه فریاد می زده من نمی خواستم، اما آنها سعی در برقراری رابطه با من داشتند.

گویا قبل از تجاوز به وی مقدار زیادی نوشیدنی های غیرمجاز خورانده شده بود. "توماس فولتن" 28 ساله و "جرمی جونز" 28 ساله به اتهام تعرض جنسی به "ماری المنت" در 20 نوامبر سال 2009 دادگاهی شده اند.

این دو متهم در دفاع از خود عنوان کرده اند این رابطه مبنی بر رضایت خود ماری صورت گرفته، اما شواهد و اظهارات شاهدان خلاف ادعای آنها را نشان می دهد.

طبق اظهارات دادگاه بالفورد واقع در ویلتشر انگلیس، سرجوخه المنت دو سال پس از این حادثه درگذشت، بنابراین وی برای رسیدگی به پرونده اش در دادگاه حضور ندارد. این دو سرجوخه هر دو اتهام تجاوز به عنف را انکار می کنند.

"جف بلاک" قاضی این پرونده طی هفته های آتی حکم نهایی خود را صادر خواهد کرد.

رکنا/2016

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار