‫ازدواج پنهانی دختر 14 ساله در تهران

رکنا:دختر نوجوانی که تاب نامادری جوان را نداشت با فرار از خانه پنهانی ازدواج کرد.

صبح چهارمین روز فروردین ماه امسال پدر نگرانی با مراجعه به دادسرای ناحیه ٢٧ تهران از ناپدید شدن دختر ١٤ ساله اش خبر داد و تیمی از ماموران اداره یازدهم به دستور بازپرس سهرابی وارد عمل شدند.

کارآگاهان همان ابتدا پی بردند که دختر نوجوان مدتی است که با پسر ١٨ ساله ای در ارتباط است و ماموران خیلی زود به سراغ وی رفتند.

تیم پلیسی در این مرحله متوجه شدند که پسر نوجوان نیز از همان روز ناپدید شدن دختر از خانه خارج شده است و دیگر بازنگشته است.

پدر این پسر در اظهاراتش گفت: پسرم چندی پیش با دختر نوجوانی ازدواج کرده و با هم فرار کرده اند ولی قول می دهم آنها را به خانه بازگردانم.

تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه پسر نوجوان همراه دختر گمشده روز دوشنبه ٢٤ فروردین پای در دادسرای امور جنایی تهران گذاشتند.

این دختر به بازپرس سهرابی گفت: چندی پیش متوجه شدم که پدرم پس از مرگ مادرم قصد دارد با دختر جوانی ازدواج کند و من باید با یکی از مردان خانواده دختر جوان ازدواج کنم اما من به پسر دیگری علاقه داشتم و حاضر نیستم به خانه مان برگردم.

وی افزود: با پسر مورد علاقه ام از خانه فرار کردیم و با رسمی به عقد هم در آمدیم.

بنا به این گزارش؛ با توجه به این که هیچ آدم ربایی در این پرونده دیده نمی شود پرونده فرار زوج نوجوان از خانه به دستور بازپرس سهرابی بسته شد

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار