تکه تکه کردن دختر نوجوان توسط برادر بی رحم

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، ماه نوامبر ماتیوز سرباز اسبق ارتش به اتهام قتل بکی به حداقل 33 سال زندان و هور نیز به اتهام همدستی در قتل به 17 سال زندان محکوم شد.


ماتیوز که برادر ناتنی بکی بوده دومین درخواست تجدید نظر خود را برای حکم اش ارائه کرده ااست، هور شاونا 22 ساله نیز ماه گذشته نخستین درخواست تجدیدنظر خود را در برابر حکم اش به دادگاه ارائه کرده است.

ماتیوز که برقراری رابطه جنسی با دختران نوجوان را نیز در پرونده خود دارد با همدستی نامزدش خواهرناتنی اش را ربوده و وی را 19 فوریه سال گذشته در خانه اش واقع در سنت جورج، بریستول خفه کرد و سپس بدن وی را با اره تکه تکه کرده و در باغی پنهان کرده است.

جسد قطعه قطعه شده این دختر 11 روز بعد از ناپدید شدن اش کشف شده است. آنها قبل از خفه کردن این دختر 16 ساله با روش های متفاوت وی را شکنجه داده بودند.

دادگاه نیز در حال بررسی درخواست تجدید نظر این دو متهم است.

رکنا/2016

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار