چهارمين عضو شورای شهر تبريز به دادگاه احضار شد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی دادگستری آذربايجان شرقی، حجت‌الاسلام حكمت علی مظفری افزود: در صورت صدور كيفرخواست نامه تعليق اعضاي متخلف شورا به فرماندار ارسال و اقدامات اجرايي در خصوص عدم فعاليت اين اعضا ابلاغ مي‌شود.

وي ادامه داد: تحقيق و بررسي بر روي پرونده اعضاي شوراي شهر تبريز همچنان ادامه دارد و در اين زمينه يك پيمانكار شهرداري به اتهام پرداخت رشوه احضار و بازداشت شده است.

حجت الاسلام مظفري گفت: ۱۵ نفر در رابطه با اين پرونده احضار شده‌اند و چنانچه در روند تحقيقات افراد ديگري نيز در مظان اتهام باشند براي ارائه توضيحات به دادگاه دعوت خواهند شد.

وي با اشاره به اينكه دو عضو شوراي شهر تبريز به اتهام تباني و اخذ رشوه دستگير و براي آن‌ها پرونده تشكيل شده افزود: براي اين افراد به اتهام تباني و اخذ رشوه پرونده تشكيل شده و پرونده تعداد ديگري نيز در اين زمينه در دست بررسي است و چنانچه نياز به دستگيري و بازداشت باشد اين امر صورت ميگيرد.

رئيس كل دادگستري استان ادامه داد: اين پرونده مرتبط با پروندهاي است كه در آن يكي از اعضاي شوراي شهر تبريز با اخذ رشوه از مجموعه كاركنان شهرداري به آنها قول انتصاب در برخي پست‌هاي شهرداري را مي‌داده و از طريق تباني پيشنهادات مورد نظر آنها را پيگيري كرده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار