معرفی مبارزان قدرتمند Mortal Kombat X | قسمت اول

بازی های جنگی همیشه طرفدار خود را دارد و خیلی از گیمرها برای تنوع و خیلی دیگر به عنوان بازی ییونیک و مورد علاقه خود آنها را تجربه می کنند . به هر حال هدف هر چه که باشد ، باز یهای فایتینگ همیشه هیجان زیادی دارد . به خصوص اگر کاراکترهای آن هم یک اصل و نصب خاصی داشته باشند و شرح حالشان به مبارزات رزمی برگردد. هر کدام از کاراکترهایی که در این سبک بازی های هستند، ویژگی های مختص به خود را دارند .این ویژگی ها باعث می شود تا هر یک به گونه ای متمایز در بازی ظاهر شوند. مثلا یکی از آنها قلب حریف را از سینه اش در می آورد ، دیگری جادوهای مخصوص به خود را دارد ، یکی از انها با چکش یخی خود به جان حریف می افتد ، خلاصه که هر کدام از آنها قابلیت های خود را دارند. در بین بازی های جنگی و مبارزه ای، عنوان Mortal Kombat همیشه محبوب بوده و هست و خواهد بود . شخصیت پردازی این بازی در کل خیلی خوب انجام شده و مبارزانی در بازی خلق شده اند که هر کدام برای خودشان خاص هستند . هر کدام سرگذشتی دارند که مطمئنا هیچ کدام از مورتال باز ها از آنها خبر نداشته اند .ما قصد داریم تا در چند مقاله به معرفی آنها بپردازیم تا شما بیشتر با آنها آشنا شوید . البته ما بیوگرافی آنها را نمی نویسیم ، بلکه شرح حال مختصری را در این پست به شما ارائه می کنیم. در این قسمت به کاراکترهای محبوب خواهیم پرداخت ، پس در ادامه با ما همراه باشید.

مبارز اول: ساب زیرو – Sub Zero

525627-mk_vs_dc_2008_05_30_08_01

Kuai Liang که با عنوان Sub-Zero هم شناخته می شود ، قبلا با نام Tundra و فرا بشر LK-52O معروف بود . او یکی از محبوب ترین کاراکترهای مورتال است که انتخاب اول ما در اکثر مبارزات می باشد . ساب از دسته ی  قاتلان Lin Kuei می باشد و ما همیشه او را در سری بازی های مورتال کمبت دیده ایم . در واقع ساب زیرو برادر کوچکتر Bi-Han است که این آقای هان ساب زیرو اصلی در اولین بازی Mortal Kombat می باشد . ساب زیرو جوانتر در Mortal Kombat II رونمایی شد . این کاراکتر معروف تقریبا در همه ی نسل های بازی مورتال کمبت به عنوان یک کاراکتر قابل بازی حضور داشته  است . هر دو برادران لباس های آبی برتن دارند و در زمان های مختلف با کد اسم Sub-Zero ظاهر می شوند و هر دو در خدمت لین کویی هستند .هر دوی آنها از نژاد Cryomancers سرزمین معروف Outworld هستند که قابلیت تولید و کنترل یخ را دارند. این دو در Earthrealm متولد شده اند و فقط  ساب زیرو جوان تر توانست به این ویژگی و میراث خود پی ببرد. Kuai Liang در چشم سمت راست خود یک زخم دارد که در وقایع بین MK3 و در جریاناتی ار پیش تعیین نشده این زخم بر چشم او نقش بسته . جالب است بدانید که مادر او یک انسان و پدرش یک Cryomancers بوده است . به زودی بازی تاک در مورد بیوگرافی کامل این مبارز محبوب مطلب جامع تری منتشر خواهد کرد تا شما با او بیشتر آشنا شوید.

مبارز دوم : اسکورپین – Scorpion

scorption-mortal-hd-wallpaper-download-scorption-mortal-images-free

Hanzo Hasashi که با نام Scorpion شناخته می شود یک نینجای دوباره احیا شده در بازی Mortal Kombat است . او یکی از کاراکترهای اصلی بازی است که از ابتدای انتشار بازی او را دیده ایم. اولین حضور اسکورپین در مورتال کمبت نسخه ی آرکید بود . او تفاوت زیادی با کاراکتهای هم نسل خود نظیر ساب زیرو و ریدن دارد  و تقریبا در تمامی بازی های Kombat حضور دارد. پدر اسکور عضوی از Shirai Ryu بود و پسر خود را از پیوستن به این قبیله منع کرد ، چرا که دوست نداشت پسرش در زندگی خود با عنوان یک قاتل شناخته شود . هانزو بر خلاف میلش با همسر و پسرش به یک زندگی آرام پرداخت . او هم اکنون یک شبح جهنمی است و به دنبال کسانی است که قبلیه ی او را نابود کرده و خانواده ی اش را از بین بردند. با وجود این نیت ، او ذاتا بد نیست . او با نیروهای شری همکاری می کند که به او وعده داده اند که خانواده اش را احیا می کنند و این شانس را دارد که خشم خود را بر کسانی که خانواده اش را از بین بردند فرو ریزد. به زودی بیوگرافی این شخصیت را نیز در بازی تاک به طور کامل برای شما شرح خواهیم داد .

مبارز سوم : گورو – Goro

mortal_kombat_x-goro-1920x1080

گورو هم که او را در بازیهای Mortal Kombat دیده ایم هم جزء کاراکترهایی است که به عنوان غول های فرعی بازی شناخته می شد که از طرف Shang Tsung به مبارزه می آمدند . خود Shang Tsung غول اصلی و نهایی بازی است . در واقع گورو را به عنوان یک کاراکتر فرعی می شناسند  . اولین حضور گورو در بازیهای اولیه ی مورتال بود که بر روی آرکید بازی می شد . بعد ها به عنوان یکی از باس های اصلی Mortal Kombat 4 ظاهر گردید. او به عنوان Shokan 4 دست هم در بازی ظاهر شده و به عنوان قهرمان مسابقات در نه نسل مختلف بازی بوده و ۵۰۰ سال میگذرد و گورو هنوز شکست نخورده ، تا اینکه جنگ دهم رخ می دهد. او در میان مبارزان Shao Kahn همیشه نامش درخشیده و به خاطر خشونت و قدرتی که دارد همیشه کانون توجه بوده است . او به امپراطور در تشلط به Earthrealm کمک کرد . گورو دهمین جنگ را از Liu Kang شکست خورد و کانگ کسی بود که توانست جادو شانگ تسونگ را شکست دهد.

مبارز چهارم : لیو کانگ – Liu Kang

Mortal-Kombat-X_Liu_Kang_MK1_2

لیو کانگ هم از آن دسته مبارزان محبوبی است که در بین گیمرها شناخته شده است و خصوصا که نقش مهمی در شکست گورو داشته. او هم جزء کاراکترهای اولیه ی بازی Mortal Kombat است . کانگ در ۴ بازی اول ، فیلم و کامیک به عنوان کاراکتر اصلی شناخته می شد . او از Grand Champion مورتال کمبت ایکس در ۴ مسابقه ی  اول به بازی وارد شد و زمانی که هنوز جئان بود پدرش را از دست داد و یتیم شد.لیو کنگ توسط راهبه های معبد شائولین معروف شد. آنها کسانی بودند که کسانی که او را در راه جنگجو روحانی آموزش دادند.آنها خیلی زود کانگ را به عنوان یک مدعی برای مسابقات مورتال کمبت به رسمیت شناختند و با دقت او را برای انجام این کار آموزش دادند.رایدن هم فهمید که لیو کنگ بهترین امید  Earthrealm  برای آزادی است .هنگامی که به طور کامل آموزش دید،لیو کنگ جای تمام رقیبان را گرفت و به نمایندگی از “شائولین” در مسابقات کمبت افتخار بالایی به دست آورد

در قسمت های بعد ما را با مبارزان دیگر بازی Mortal Kombat همراهی کنید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار