مرگ دلخراش کودک ۵ ساله سنندجی مقابل چشم پدر

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، روز گذشته مرگ پسر 5 ساله به کارآگاهان پلیس استان کردستان اعلام شد. با حضور ماموران در محل حادثه، آنها با جسد پسر بچه درحالی که بین بالابر و سقف گیر افتاده بود مواجه شدند.
 


پدر پسر بچه که خود نیز از ناحیه پا به شدت مجروح شده بود در رابطه با مرگ پسرش گفت: از آنجایی که خانه آسانسور نداشت و برای رفتن به طبقه بالا مشکل داشتیم، از بالابر برای این کار استفاده کردم.

 روز حادثه با پسرم سوار بالابر شدیم که به طبقه بالا برویم. پسرم قبل از رسیدن به طبقه دوم، سرش را از بالابر خم کرد که متاسفانه سرش بین سقف و بالابر گیر کرد. خیلی تلاش کردم او را نجات دهم، حتی پایم هم در این تلاش زخمی شد اما موفق نشدم پسرم را نجات دهم.


 
سرهنگ سیاوش زیستی، فرمانده انتظامی سنندج در این رابطه افزود: به دنبال مرگ پسر 5 ساله جسد او به پزشکی قانونی انتقال داده شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار