زمان اعلام اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده مجلس خبرگان رهبری

ایلنا: رئیس ستاد انتخابات مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه استان کرمانشاه از اعلام اسامی نفرات تائید صلاحیت شده مجلس خبرگان رهبری در روز سه شنبه 6 بهمن ماه خبر داد.

اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده مجلس خبرگان رهبری 6 بهمن اعلام می‌شود

رئیس ستاد انتخابات مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه استان کرمانشاه از اعلام اسامی نفرات تائید صلاحیت شده مجلس خبرگان رهبری در روز سه شنبه 6 بهمن ماه خبر داد.

 فضل الله رنجبر اظهار کرد: از مجموع 17 کاندیدای مجلس خبرگان در حوزه استان کرمانشاه تاکنون سه نفر آنان به اسامی "سلمان باهنر"، "علی شهربابکی" و "یحیی بارگاهی" انصراف خود را اعلام کرده اند.

فرماندار کرمانشاه افزود: قرار است اسامی نهایی تائید صلاحیت شدگان 6 بهمن به فرمانداری مراکز استانها اعلام شود و متعاقب آن به مدت دو روز و تا هفتم بهمن نتایج به افراد تائید و یا رد صلاحیت شده اعلام می‌شود.

رنجبر ادامه داد: افراد رد صلاحیت شده در روزهای هشتم، نهم و دهم بهمن‌ماه به مدت سه روز فرصت شکایت و درخواست برای بررسی مجدد سوابق خود را خواهند داشت.

رئیس ستاد انتخابات مجلس خبرگان رهبری حوزه کرمانشاه یادآور شد: کار بررسی مجدد تائید صلاحیت افراد رد شده از 11 تا 20 بهمن به مدت 10 روز انجام می پذیرد و سپس اسامی نهایی روز 21 بهمن منتشر خواهد شد.

وی گفت: افراد تائید صلاحیت شده نیز از 22 بهمن تا صبح روز ششم اسفند و در 24 ساعت مانده به آغاز انتخابات فرصت تبلیغ دارند.

فرماندار کرمانشاه همچنین از مشخص‌نبودن برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی در مرکز استان خبر داد و گفت: با وجود پاسخ منفی شورای‌نگهبان به وزارت کشور مبنی بر برگزار نشدن انتخابات به صورت تمام الکترونیکی در کلانشهرها از جمله کرمانشاه هنوز ستاد انتخابات کشور دستورالعملی برای ما ارسال نکرده است.

رنجبر در پایان گفت: فرمانداری مجری دستورات ستاد انتخابات کشور است و در این خصوص نیز همچنان منتظر دستور این ستاد هستیم.

دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری 7 اسفند ماه در سراسر کشور برگزار می شود که استان کرمانشاه به ترتیب در این مجالس صاحب هشت و دو نماینده است.

ایلنا

اخبار مرتبط:

بانوی ۲۷ ساله کاندیدای انتخابات مجلس خبرگان

پخش برنامه تبلیغی نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری در صدا و سیما

اولین زن کاندیدای مجلس خبرگان + عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار