X بستن تبلیغات
5. Fixed

مهدی یغمایی و پوریا حیدری؛ بینندگان در سری جدید شب کوک غافلگیر می شوند -آکا

آکاایران: مهدی یغمایی و پوریا حیدری دو داور برنامه تلویزیونی شب کوک با اشاره به تغییرات سری جدید این برنامه از غافلگیری بینندگان در سری دوم سخن گفتند.

به گزارش آکاایران:
به گزارش آکا ایران، مهدی یغمایی خواننده پاپ کشورمان به عنوان یکی از داوران برنامه شب کوک در خصوص حضور خود در این مسابقه گفت: این برنامه یک اتفاق بزرگ در صدا و سیما است و تشکر می کنم از مسئولانی که در این رویداد ما را حمایت کردند.


 وی با اشاره به اینکه برنامه های استعداد یابی در تمام دنیا برگزار می شود و همیشه در برنامه ای که برای اولین بار تولید می شود کم وکاستی هایی وجود داردگفت: البته همانطور که همه عزیزان ملاحظه کردند بسیاری از نواقص در بخش دوم برنامه حذف شد،هم از نظر دکور و هم از نظر عواملی که به  برنامه اضافه شدند.


 یغمایی درباره شرکت کنندگان این برنامه عنوان کرد: ١٢نفر نهایی بسیار خوب بودند به خصوص ٤ نفری که در فینال حضور داشتند و به طور حتم از آنها بیشتر خواهیم شنید و من خیلی خوشحالم که سهم کوچکی از این اتفاق بزرگ داشتم  و این باعث فخر و مباهات من است.


 وی در خصوص سری دوم این برنامه نیز گفت: امیدوارم با حمایت های مسئولان مرحله بعدی نیز با فضایی خوب و بسیار حرفه ای تولید شود، البته احتمال حضور من هم وجود دارد ولی هنوز مشخص نیست.

 

,[categoriy]

مهدی یغمایی و پوریا حیدری؛ بینندگان در سری جدید شب کوک غافلگیر می شوند -آکامهدی یغمایی و پوریا حیدری؛ بینندگان در سری جدید شب کوک غافلگیر می شوند -آکا

آکاایران: مهدی یغمایی و پوریا حیدری؛ بینندگان در سری جدید شب کوک غافلگیر می شوند

 


مقایسه شب کوک با برنامه های مشابه


پوریا حیدری آهنگساز به عنوان یکی دیگر از داوران برنامه شب کوک  نیز در خصوص مقایسه شب کوک با سایر برنامه هایی که در این زمینه ساخته می شوند عنوان کرد: ما در جامعه ای زندگی می کنیم که ممکن است بعضی از مردم ارتباطشان با جهان بیرون بسیار کمرنگ باشد، البته به نظر من مردم باید همه برنامه های این مدل سبک را ببینند و بعد از آن  راجع به شب کوک قضاوت کنند.


 حیدری با اشاره به اینکه یک سری از بینندگان نسبت به نفر اول و دوم شدن و یا اینکه چرا آن فرد حذف شده است انتقاد داشتند ادامه داد:  از دید جهان خوانندگی یک پکیج است و امکان دارد که باب میل بعضی از افراد نباشد، ما چهار نفر با چهار سبک مختلف صدا داشتیم که هر کدام به طور جداگانه مورد استقبال قرار گرفتند.


 وی همچنین در پاسخ به سوالی درباره تاثیر این مسابقه در پیشرفت موسیقی کشور گفت: این اتفاق کمک بسیار زیادی می تواند داشته باشد به دلیل اینکه استعدادها معرفی شده و مورد حمایت قرار می گیرند به خصوص خواننده هایی که سالها زحمت کشیده اند ولی هیچ وقت دیده نشده اند.


حیدری درباره برخورد و بازخورد بعضی از افراد در صفحه شخصی خود اظهار داشت: در اینستاگرام من برخوردهایی صورت گرفت که برایم عجیب و خنده دار بود البته از این موضوع خوشحالم، زمانیکه فردی از مسابقه حذف می شد طرفداران آن شرکت کننده در صفحه شخصی من نسبت به این اتفاق واکنش نشان می دادند، این یک ایراد فرهنگی است ولی این را از موفقیت های برنامه میدانم و این یعنی برنامه دیده می شود در حالیکه باید این رفتارها از بین برود ولی این وظیفه ما نیست.


 این آهنگساز در خصوص سری دوم برنامه شب کوک اظهار داشت: امیدوارم که محکم تر و قوی تر در این مسیر حرکت کنیم، ایده های خیلی خوبی داریم که به امید خدا و با کمک مسئولان انجام خواهد شد و اطمینان دارم که صدای خواننده هایی را می شنویم که غافلگیر خواهیم شد.

 


این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار