یک طلبکار ثامن الحجج: پرداخت 20میلیونی طلب ها متوقف شد/ بانک پارسیان:پرداخت مطالبات بالا از اردیبهشت

جامعه > مشکلات مردم - بانک پارسیان اعلام کرد برای پرداخت مطالبات بالای 20 میلیون تومان طلبکاران ثامن الحجج از اردیبهشت امسال آمادگی دارد و بانک مرکزی باید در این باره مجوز بدهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ارجاع مطالبات مردمی که در موسسه ثامن الحجج سپرده گذاری کرده بودند به بانک پارسیان، باعث پرداخت بخش قابل توجهی از طلب مردم شده، با این حال برخی از طلبکاران می پرسند چرا روند پرداختها توسط بانک پارسیان متوقف شده است. 
مخاطبی به نام علی شریفی در سرویس مشکلات مردم در این باره نوشته: چرا مطالبات مردم از تعاونی اعتبار ثامن الحجج فقط تا سقف 200 میلیون ریال اعلام شد و متوقف گردید. اینجانب با داشتن 201 میلیون ریال سپرده و دریافت 150 میلیون ریال وام و پرداخت 40 میلیون ریال از قسط ها میبایستی که حدود 100 میلیون ریال دریافت کنم ولی به تعاونی اعتبار ثامن الحجج که مراجعه کردم به من گفته شد که بایستی صبر کنم تا موعد پرداخت بالای 200 میلیون ریال اعلام شود. آیا من که حدود 100 میلیون ریال طلبکار هستم شامل دریافت مطالبلات تا سقف 200 میلیون ریال نمیشوم؟

در این رابطه مدیرعامل بانک پارسیان اعلام کرد تاکنون 225 هزار نفر از سهامداران ثامن الحجج طلب خود را گرفته اند و این بانک در انتظار مجوز بانک مرکزی برای پرداختهای بیش از 20 میلیون تومان است.
کورش پرویزیان با بیان اینکه با ابلاغ بانک مرکزیۀ بانک پارسیان مسئول بازپرداخت وجوه سپرده گذاران تعاونی اعتبار ثامن الحجج شده، گفت: تا کنون 8 هزار و 500 میلیارد ریال وجوه این سپرده گذاران توسط بانک پارسیان پرداخت شده است وتا کنون 75 درصد سپرده گذاران این موسسه تعیین تکلیف شده اند.
او گفت:‌ قرار است با اطلاعیه بانک مرکزی از اردیبهشت ماه وجوه سپرده گذاران بالاتر از 20 میلیون تومان را نیز پرداخت کنیم.
مدیر عامل بانک پارسیان گفت: سپرده گذارانی که بالای 500 میلیون ریال در این موسسه سپرده داشته اند حدود 35 هزار نفر هستند که امیدواریم آنها نیز به سرعت تعیین تکلیف شوند.

45231

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار