آرزوی آقای بازیگر برای سنگلج

همزمان با بزرگداشت تأسیس تماشاخانه سنگلج تهران انتظامی آرزو کرد که ساختمان حقوقی شهرداری با تئاتر سنگلج یکی شود.

به گزارش پارس به نقل از خبرآنلاین؛ همزمان با بزرگداشت پنجاهمین سالگرد تأسیس تماشاخانه سنگلج تهران با انتشار دست نوشته ای آرزو کرد که ساختمان حقوقی شهرداری با تئاتر سنگلج یکی شود.

در متن این یادداشت آمده است: عزیزم آقای اتابک نادری، تئاتر سنگلج، در چهارم مهرماه سال 1344 تاسیس و شروع به کار کرد به نام تئاتر ملی که باید فقط نمایش های ایرانی اجرا شود (این دستور وزیر وزارت فرهنگ و هنر بود).

تماشاخانه یا تئاتر سنگلج به خدمت خود ادامه داد و افراد زیادی مدیریت آنرا به عهده داشتند که تنها کسی که برای تئاتر سنگلج همیشه فعالیت می کند و اغلب مدیریت تئاتر سنگلج را به عهده داشته است هنرمند گرامی آقای اتابک نادری بود.

امیدوارم ساختمان حقوقی شهرداری که مورد موافقت شهردار محترم نیز قرار گرفته با تئاتر سنگلج یکی شود. جایگاه خوبی برای حوزه تئاتر خواهد بود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار