برندهایی که سوپراستارهای ایرانی می پسندند + تصاویر

چقدر اهل برند و برندبازی هستید؟ اگر در این زمینه جزو آن دسته آدم هایی هستید که نگاه تان به سوپراستارهای دوران خودتان است، پس این مطلب را از دست ندهید؛ از ساعت گرفته تا کیف و عینک ، همین جا با ستاره ها...

پیمان معادی؛ آقای ساعت

پیمان معادی ، عکس سوپراستارهای ایرانی ، محمدرضا گلزار

 بدون شک صاحب یک گالری ساعت باید هم ساعت های خاصی به دستش ببندد. ساعت لومینور پانرای او یک برند سرشناس ایتالیایی است که از سال 1860 وارد عرصه ساعت شده است.


مدل ساعت ، محمدرضا گلزار ، بهرام رادانمحمدرضا گلزار، شانه به شانه با مد!

محمدرضا گلزار ، بهرام رادان ، پریناز ایزدیار
کلاه Boy London محمدرضا گلزار از آن نمونه هایی است که برندبازهای اسپرت پوش در سراسر دنیا عاشق آن هستند. این کلاه انتخاب هوشمندانه ای برای بیان پایبندی به مد روز دنیاست.کلاه شیک ، پریناز ایزدیار ، علیرضا حقیقی

علیرضا حقیقی؛ کلاسیک پوش

علیرضا حقیقی ، علیرضا حقیقی ، الناز شاکردوست
او یک کلاسیک پوش قهار است. ست هایش را خیلی خوب انتخاب می کند و به دنبال این خوش سلیقگی یک برندباز هم محسوب می شود. نمونه اش همین عینک کلاسیک لویی ویتن که به ظاهر او وجاهت رسمی تری بخشیده است.
عینک شیک ، الناز شاکردوست ، برند

رادان ؛ خوش پوش سینما


بهرام رادان ، برند ، برند بازی

بهرام رادان بین بازیگران یک برندباز معروف است. ساعت بولگاری که در تصویر می بینید یکی از محبوب ترین نمونه های ساعت این برند است که نمونه اش بر دست آقای بازیگر نشسته است.


مدل ساعت مردانه شیک ، برند بازی ، برندهای معروف

پریناز ایزدیار؛ بانوی باسلیقه


پریناز ایزدیار ، سوپراستارهای ایرانی ، عکس سوپراستارهای ایرانی


خوش سلیقگی پریناز ایزدیار را می توانید از انتخاب کیف هایش دریابید. نمونه اش همین کیف طرح صندوقی لویی ویتون با آیکون های خود این برند است که بین خانم ها در همه رده های سنی بسیار محبوب به شمار می رود.

مدل کیف دستی ، سوپراستارهای ایرانی ، عکس سوپراستارهای ایرانیبهنوش بختیاری؛ همیشه شاداب

بهنوش بختیاری ، سوپراستارهای ایرانی ، عکس سوپراستارهای ایرانی


عینک ری بن بهنوش بختیاری از آن دست عینک های پرطرفدار و البته جوان پسندی است که طرفدار کم ندارد. ری بن ، یکی از محبوب ترین برندهای عینک در دنیاست که ظاهرا بهنوش بختیاری هم از هواداران آن است.

مدل عینک آفتابی ، سوپراستارهای ایرانی ، عکس سوپراستارهای ایرانی

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار