تعرض 2 مرد وحشی به 11 زن در جنگل تاریک

در پی کشف اجساد یازده زن در جنگل های کلیولند امریکا که در جریان جنایات سریالی ربوده و کشته شده‌اند، محاکمه دو مرد شبیه به هم در رابطه با این جنایت جنجال‌‌آفرین در دادگاه جنایی آغاز شد.

تعرض 2 مرد به 11 زن

به گزارش پلیس امریکا نخستین متهم به نام «آنتونی سوول» اهل اوهایو است و تاکنون ثابت شده 3 زن را در حومه کلیولند به قتل رسانده و اجسادشان را در کیسه‌های زباله رها کرده است.
پلیس کلیولند اعلام کرد که حدود شش سال پیش اجساد 11 زن را در این منطقه یافته که پس از ربوده شدن به شیوه‌ای یکسان به قتل رسیده‌اند و این جنایات شبیه به هم وجود یک قاتل زنجیره‌ای بیمار را در منطقه تأیید می‌کند. پلیس می‌گوید اجساد هر سه زن در منطقه‌ای که آنتونی سوول زندگی می‌کرد پیدا شده و پزشکان قانونی تأیید کرده‌اند که هر سه زن ربوده شده پس از شکنجه به قتل رسیده‌اند.
به گزارش پلیس دستگیری آنتونی تنها 2 سال و نیم پس از دستگیری متهم اصلی پرونده به نام «مایکل مدیسون» انجام شده است.
مایکل مدیسون با توجه به اسناد و مدارک موجود در اداره پلیس به اتهاماتی چون آدم‌ربایی، تعرض و قتل زنان روبه‌روست.
او به همراه آنتونی روز دوشنبه گذشته در دادگاه حضور یافت و این دو به جرم قتل‌های سریالی زنان محاکمه شدند.
اعضای هیأت منصفه دادگاه کلیولند می‌گویند در صورت تأیید کلیه اتهامات این دو متهم با مجازات اعدام روبه‌رو خواهند بود.
مدارک پلیس حاکی است که مایکل مدیسون در خانه مادری‌اش در کلیولند بازداشت شده است. وی در تمامی اعترافات خود بیان کرده که در زمان ارتکاب جرم به دلیل مصرف بیش از حد الکل و مواد مخدر هیچ چیز به خاطر نمی‌آورد.
اطلاعات دیگر نشان می‌دهد که هر 2 متهم در گذشته نیز چند سال به دلیل جرایم جنسی به زندان محکوم شده‌اند و پس از آزادی از زندان دوباره به جنایت‌های خود ادامه داده‌اند.

جام نیوز

اخبار مرتبط:

تعرض وحشیانه 4 جوان شیطان صفت به دختر ساده‌لوح به بهانه معرفی به خانواده

دختر جوان: پسر مورد علاقه ام به من تعرض کرد!

تعرض به کارمند زن مقابل دید همکاران +تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار