اقدام خنده دار دختر جوان برای اینکه نامزدش به او خیانت نکند! + عکس -آکا

.

1395/01/17

سایت سرگرمیخواندنی ها و دیدنی ها ,سرگرمی,مطالب خواندنی,سرگرمی,[categoriy]

اقدام خنده دار دختر جوان برای اینکه نامزدش به او خیانت نکند! + عکس -آکاسرگرمی,مطالب خواندنی,سرگرمی,سایت سرگرمی,بکس ایران,نامزد,اقدام نامزد

آکاایران: اقدام خنده دار دختر جوان برای اینکه نامزدش به او خیانت نکند! + عکس

آکاایران: ازدواج آغاز زندگی مشترک دو انسان عاشق است. آنها دوست دارند برای همیشه پیوند زناشویی مستدام بماند.
به گزارش آکا ایران رمز استحکام روابط احترام متقابل و انجام وظایفی است که بر عهده هر زوج نهاده شده است. مرد در تلاش برای کسب روزی خانواده و در کنارش خانم نهایت سعی خود را می نماید تا کانون خانواده را گرم نگه دارد.
آنها دوست دارند شوهرانشان را برای همیشه برای خود نگه دارند.مبادا در این بازار مکاره روزگار مرد گاهی بلغزد و از طراط مستقیم زندگی دور گردد.
خانم 20 ساله تصمیم گرفته به روش متفاوت شوهرداری کند. او در یک اقدام عجیب تی شرت خاصی برای شوهر طراحی نمود و وی را مجبور نمود انرا در کوچه و بازار بپوشد. قسمت عجیب داستان آنجاست که خانم برای اینکه سایر دختران بازار را از شوهرش دور نماید روی لباس، تصویر خود و نامزدش را چاپ کرده و جمله”من فقط نامزدم “ابی”را دوست دارم!از بقیه دختران شهر “ابیزا” متنفرم!پس لطفا به من فکر نکنید!” را رویش نوشته است.

,سرگرمی,مطالب خواندنی,سرگرمی,[categoriy]

به گزارش آکاایران: لئون شوهر خانم می گوید:در ابتدا با خود می گفتم ایا خانم من واقعا در کارش جدی است یا هدفش خنداندن افراد است. وی می افزاید خانم به من پیشنهاد نمود لباس طراحی شده اش را بپوشم.اما اکنون که به ان فکر می کنم انرا کار مضحکانه ای بیش نمی بینم. برخی شهروندان می گویند تی شرت به خودی خود نظر دختران را جلب می نماید و ممکن است پوشیدن آن همه گیر شود. من از این کار خنده ام می گیرد. نامزدم ابی تنها دختری است که من به او علاقه دارم و او خودش هم این را می داند.

گردآوری : آکا ایران

خواندنی ها و دیدنی ها -
تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار