X بستن تبلیغات
5. Fixed

قدردانی سفیر ایران از اقدام شهرداری پاریس

در پی اقدام شهردار پاریس و خاموش شدن چراغ‌های برج ایفل برای همدردی با بازماندگان قربانیان حملات تروریستی تهران سفید کشورمان از شهردار پاریس قدردانی کرد.

به گزارش ایسنا، در این نامه، علی آهنی ضمن قدردانی از ابراز همدردی و همبستگی پاریس که با خاموش کردن چراغ‌های برج ایفل انجام شد؛ با یادآوری این موضوع که ملت فرانسه هم همانند ملت ایران طعم تلخ ترورهای کور و اقدامات گروه‌های تروریستی از جمله داعش را چشیده است، افزود: این گروه تکفیری وهابی با هدف گرفتن دو نماد جمهوری اسلامی ایران یعنی حرم امام خمینی(ره) به عنوان بنیانگذار مردمسالاری و مجلس شورای اسلامی به عنوان جایگاه عینی مردمسالاری در ایران و شهادت 17 نفر و مجروح ساختن ده‌ها نفر خشم خود و حامیان ایدئولوژیک و مالی خود را نسبت به جمهوری اسلامی ایران که با جدیت با این گروه تروریستی و به طور کلی تروریسم و افراطی‌گرایی مقابله می‌کند، نشان داد.

وی در این نامه تروریسم را تهدید جدی برای همه ملت‌ها و کشورهایی که به آزادی و مردمسالاری اعتقاد دارند دانست و افزود: مقابله با آن نیازمند عزم جدی و همبستگی و همکاری جامعه بین‌المللی است.

در این راستا ایران از همکاری با تمامی کشورها از جمله فرانسه؛ که خواستار مبارزه صادقانه با تروریسم و افراطی‌گرایی باشند، استقبال می‌کنند.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار