X بستن تبلیغات
5. Fixed

موج بارشی خفیفی وارد کشور می‌شود

امین حسین نقشینه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: طی 72 ساعت آتی اکثر نقاط کشور جو به نسبت آرامی خواهند داشت و آسمان غالب استان‌ها صاف و آفتابی خواهد بود.

وی با بیان اینکه موج نسبتاً خفیفی در ساعت‌های آتی از کشور عبور خواهد کرد، تصریح کرد: این موج بارشی عصر امروز  باعث افزایش ابر و بارش رگبار باران در برخی نقاط خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، ارتفاعات سمنان و مناطقی از گلستان خواهد شد.

این کارشناس سازمان هواشناسی کشور افزود: تاثیرات این موج بارشی روز شنبه در شرق مازندران، غرب گلستان و ارتفاعات سمنان  خواهد بود.

به گفته نقشینه، رگبار پراکنده باران روز یکشنبه در ارتفاعات آذربایجان شرقی، نیمه شمالی خراسان رضوی، جنوب خراسان شمالی، ارتفاعات جنوبی گلستان و ارتفاعات سمنان به‌وقوع می‌پیوندد.

وی از افزایش دمای اکثر نقاط کشور در ساعت‌های آتی خبرداد و گفت: غالب استانهای کشور طی روزهای آتی دو تا سه درجه گرم‌تر خواهند شد.

این کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به وزش باد شدید در برخی مناطق خراسان جنوبی اظهار کرد: وزش باد شدید و گرد و خاک برای بخش‌هایی از استان خراسان جنوبی در طی ساعتهای آتی دور از انتظار نخواهد بود.

نقشینه، اهواز با 47 درجه بالای صفر را گرمترین و شهرکرد با پنج درجه بالای صفر را خنک‌ترین نقطه کشور دانست و تصریح کرد: دمای هوای تهران نیز امروز به 36 درجه بالای صفر رسید که شاهد افزایش آن در ساعتهای آتی خواهیم بود.

وی اظهار کرد: دمای هوای غالب نقاط کشور  گرم‌تر خواهد شد به‌گونه‌ای که دمای هوای اهواز به 50 درجه بالای صفر خواهد رسید.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار