X بستن تبلیغات
5. Fixed

ملی‌پوشی که از مقایسه خسته شده است

ورزش سه: مهاجم تیم ملی ایران روز گذشته و در مصاحبه خود عنوان کرد از اینکه با بازیکنان بزرگ دنیا مقایسه می شود خسته شده است. 

 سردار آزمون یکی از مورد توجه ترین بازیکنان تیم ملی است که در سال های اخیر برای این تیم و تیم باشگاهی روستوف روسیه به میدان رفته است، نکته جالب درباره سردار اینکه وی به دلیل نوع بازی و شم بالای گلزنی مورد توجه بسیاری از رسانه ها بوده و بارها از تمایل باشگاه های بزرگ برای جذب وی و یا شباهت نوع بازی او با بازیکنان بزرگ دنیای فوتبال سخن به میان آورده شده است. 

اما سردار گویا دل خوشی از این صحبت ها و این مقایسه ها ندارد، او روز گذشته در پاسخ به خبرنگاری که عنوان کرده بود گل دوم او به مونته نگرو شبیه به گل های زلاتان ابراهیموویچ بوده، ناگهان جواب غیرقابل پیش بینی داد، وی در پاسخ به این صحبت گفت: از این مقایسه ها خسته شدم، هر بازیکنی سبک بازی خود را دارد و این دلیل نمی شود هر گلی به ثمر می رسد آن را به عملکرد یکی از بازیکنان بزرگ فوتبال شبیه کنیم. 

ملی‌پوشی که از مقایسه خسته شده استملی‌پوشی که از مقایسه خسته شده است

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار