X بستن تبلیغات
5. Fixed

احتمالاً شرکت کونامی سری Castlevania را به کنسول نینتندو سوییچ نیز بیاورد

احتمالاً شرکت کونامی سری Castlevania را به کنسول نینتندو سوییچ نیز بیاورد

شبکه نتفلیکس تنها جایی نخواهد بود که Castlevania را در آینده‌ای نزدیک در آن خواهیم دید. شرکت کونامی (Konami) اخیراً از آوردن سری بازی‌های Castlevania بر روی کنسول جدید شرکت نینتندو، یعنی نینتندو سوییچ، سخن گفته است؛ بنابراین این احتمال می‌رود که در آینده شاهد انتشار نسخه‌ای از این مجموعه بر روی کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ باشیم.

ریچارد جونز (Richard Jones)، از شرکت کونامی، در گفتگویی با وب‌سایت Miketendo64 تائید کرد که در حال حاضر در شرکت کونامی «بحث‌های داخلی زیادی» مبنی بر اینکه چه عناوینی از این ناشر می‌توانند به نینتندو سوییچ نیز راه یابند، در جریان است. جونز در این باره بیان داشت:

تمام چیزی که می‌توانم بگویم این است که در حال حاضر بحث‌های داخلی زیادی در درون شرکت کونامی در رابطه با اینکه چه بازی‌هایی می‌توانند به کنسول نینتندو سوییچ راه یابند، در جریان است. غیر از عنوان Bomberman، بازی‌ای که ما از میراث آن آگاهیم و واقعاً دوستش داریم، Castlevania است. از آنجایی که Castlevania نمایش سریالی اختصاصی خود را در شبکه نتفلیکس بدست آورده است، ما خواسته‌های زیادی از طرفداران مبنی بر ساخت نسخه‌ جدیدی از این سری دریافت کرده و شنیده‌ایم.

وی ادامه داد:

بنابراین ما می‌دانیم که تقاضا برای یک بازی جدید [از سری Castlevania] وجود دارد، اما در حال حاضر هیچ چیزی قطعی نشده است و بحث‌ها در این باره ادامه دارد.

این گفته‌ها قطعاً برای طرفداران سری Castlevania که مدت‌هاست منتظر بازی جدیدی از این مجموعه هستند، خوشایند است. به خصوص از زمانی که شرکت کونامی توجه خود به بازی‌های کنسولی را کاهش داد و برخی از برندهای خود را به دست فراموشی سپرد.

البته به عقیده برخی خیلی هم نباید نسبت به این خبر هیجان زده باشیم؛ چراکه هنوز چیزی قطعی نیست؛ همچنین بعید است که این سری به جایگاهی که طرفداران Castlevania از آن به یاد دارند، بازگردد. از زمانی که کوجی ایگاراشی (Koji Igarashi)، کارگردان بازی تحسین شده Symphony of the Night و تهیه‌کننده این سری پس از اتمام توسعه Harmony of Despair در سال ۲۰۱۴ میلادی شرکت کونامی را ترک کرد، این سری از ارزش‌ها و افتخارات خود فاصله گرفت. این مجموعه بازی ویدئویی با عرضه سری Lords of Shadow به طور کامل بازآفرینی شد، اما این سری دو قسمتی آنطور که باید با استقبال مواجه نگشت.

هرچند باید اشاره کنیم که ساخت نسخه جدیدی از Castlevania قطعاً محکوم به شکست نیست؛ حتی اگر بازی جدیدی سری مورد بحث یادآور دوران شکوه ساخته‌های کوجی ایگاراشی نباشد، باز هم می‌تواند دل علاقه‌مندان را بدست آورد. باید اشاره داشت که بازی Super Bomberman R که به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه و منتشر گردید، توانست با حفظ ویژگی‌های اصلی سری Bomberman، نقدهای خوبی دریافت کند؛ بنابراین این وضعیت برای سری Castlevania نیز متصور است. اگر سریال تلویزیونی Castlevania موفق عمل کند، می‌توان به آینده این مجموعه امیدوار بود.

با این وجود، حتی اگر شاهد ساخته شدن نسخه جدیدی از این سری برای نینتندو سوییچ نباشیم، طرفداران Castlevania می‌توانند به تجربه بازی Bloodstained که دنباله معنوی Symphony of the Night شناخته می‌شود، بپردازند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار