X بستن تبلیغات
5. Fixed

جباری: استقلال فصل بعد، مدعی قهرمانی است

ورزش سه: پیشکسوت باشگاه استقلال می گوید نتیجه این تیم در فصلی که گذشت خوب بوده است.

 علی جباری در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره مسائل مربوط به این تیم صحبت کرد. مشروح صحبت های این پیشکسوت باشگاه استقلال به شرح زیر است:

استقلال آرام آرام شکل گرفت

استقلال در فصلی که گذشت، تیمی جوان بود که در ابتدای فصل خوب نتیجه نگرفت اما آرام آرام شکل گرفت. این تیم با قدرت مثال زدنی به رده های بالایی رفت و در نهایت با نائب قهرمانی لیگ را به پایان رساند. در آسیا هم جز بازی برگشت با العین خیلی خوب کار کرد. من معتقدم که باید از این تیم به خوبی حمایت کرد. متاسفانه عده ای یاد گرفته اند تا مدام از حرف از تغییر مربی بزند. این عده از همان ابتدا به دنبال پیاده کردن این تفکر اشتباه بودند و این درحالی است که منصوریان متعلق به استقلال است و با تقویت تیمش و برطرف کردن اشکالات، می تواند موفق تر از همیشه عمل کند.

هرچه سریعتر هیئت مدیره معرفی شوند

امیدوارم هرچه سریعتر هیات مدیره جدید استقلال معرفی شوند تا وضعیت روی روال بهتری قرار بگیرد. اعلام اسامی هیات مدیره می تواند به منصوریان هم کمک کند و به کارها سر و سامانی بدهد.

عملکرد افتخاری خوب بوده است

اینکه بازیکنان استقلال 80 درصد پول خود را دریافت کرده اند نشان از عملکرد خوب مدیرعامل باشگاه است. به نظرم برای 20 درصد باقی مانده را هم بازیکنان بهتر است به ارزش پیراهن توجه کنند. این پیراهنی که بر تن آنهاست، بر تن بزرگان زیادی بوده است و باید قدرش را بدانند.

عملکرد کادر استقلال مثبت است

منصوریان یک فصل است به استقلال آمده و افتخاری هم کمتر از یک فصل و شکی نیست که این گروه مدیریت و فنی عملکرد مثبتی داشتند.

بدهای های خارجی پرداخت شده

افتخاری در بحث بدهی‌های خارجی عملکرد مثبت داشته و پرونده بازیکنان خارجی را به سر منزل رسانده و چند میلیارد بدهی آنها را داده است. این ها نکات مثبت بزرگی است که باید مد نظر قرار گیرد.

فصل بعد مدعی قهرمانی هستیم

مطمئن باشید اگر نقاط ضعف استقلال بر طرف شود و بازیکنان مد نظر منصوریان جذب شوند، این تیم فصل بعد مدعی قهرمانی است. استقلال باید اشکالاتش را بر طرف کند و چند بازیکن جذب کند که در هر دو جام آسیایی و داخلی بتوانند کمک کنند.

شکست برای تیم های بزرگ رخ می دهد

شکست برابر العین تلخ بود ولی این نتایج برای تیم های بزرگ گاها رخ می دهد. در آن بازی دست استقلال بسته بود و چند بازیکن اصلی این تیم نبودند. شاید اگر آنها حضور داشتند حتی استقلال پیروز هم می شد. به هرحال استقلال تیم جوانی بود و بازی برگشت مقابل العین، برای تیم جوان استقلال سختی بسیار زیادی داشت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار