X بستن تبلیغات
5. Fixed

اقدامات تروریستی تهران تاثیری بر اراده ملت ایران ندارد

به گزارش خبرنگار مهر حجت الاسلام حسین توسلی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان پردیس ضمن محکوم کردن حوادث تروریستی مرقد امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دو روز پیش حمله تروریستی به حرم امام ره و مجلس شورای اسلامی صورت گرفت این حرکت وحشیانه جنایت هولناکی بود.

وی گفت: در این حمله وحشیانه و خونریزی بسیاری از افراد بی گناه به شهادت و مجروح شدند و حادثه تلخی را در پی داشت.

توسلی افزود: دشمنان چندین سال است آرزو می کنند امنیت را در داخل کشورمان به هم بزنند اما پس از این همه سال آمدند و این جنایت کورکورانه را مرتکب شدند.

امام جمعه شهرستان پردیس ادامه داد: آنها توقع دارند ملت و دولت مردان ما و در رای آن مقام معظم رهبری عقب نشینی و با این اقدام در اراده شان تزلزلی به وجود آید.

وی اضافه کرد: مقام معظم رهبری این حادثه را ترقه بازی دانستند حرکتی بزدلانه و کورکورانه توسط این افراد پست به وجود آمد.

امام جمعه شهرستان پردیس اظهار کرد: این کار نه ارزش سیاسی و نه در رتبه ضد امنیتی برای کشورمان اثر منفی نداشت.

وی گفت: اینگونه حرکات تاثیری بر اراده ملت ما ندارد و تزلزلی در اراده ملت به وجود نمی آورد زیرا دوستان انقلاب، بزرگان اسلام در سطح دنیا این حرکت را محکوم کردند اما وهابی‌ها عراق عربستان سعودی گروه های تکفیری و... بسیار خوشحال شدند.

توسلی افزود: خوشحال هستند که بعد از سال‌ها توانستند یک حرکت اینگونه را در کشورمان انجام دهند اما باید بدانند این هم هیچ ارزش ضد امنیتی و سیاسی برای  کشورمان نداشته و مانند بیانات حضرت امام و مقام معظم رهبری ترقه ای بیش نبود.

امام جمعه شهرستان پردیس ادامه داد: باید توجه داشته باشید این اقدام ناجوانمردانه به هیچ وجه از عظمت کار بزرگ وزارت اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی مقتدر انتظامی چیزی کاستند نخواهد شد.

وی اضافه کرد: وزیر اطلاعات اعلام کردند در دو سال اخیر بیش از ۱۰۰ مورد شبیه همین گروه های تروریستی خنثی و عملیات‌های آنها بدون نتیجه مانده دستگیر و به مجازات رسیدند اما چون به صحنه عملی نرسیده مردم متوجه آن نشدند.

توسلی اظهار کرد: نیروهای امنیتی ما به صورت شبانه روزی آماده و هوشیار هستند سپاه پاسداران ما با اقتدار چه درون مرزهای کشور و چه در خارج مرزها به خصوص سپاه قدس، در عراق، سوریه و مشاوره هایی که می دهند جان تکفیری ها را گرفته و آنها را مستأصل کرده است.

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: نیروی انتظامی هوشیارانه از امنیت کشور حراست می‌کنند و این حرکت‌ها نمی‌تواند در اراده آنها برای حفظ امنیت کشور خللی به وجود بیاورد.

وی افزود: اینگونه حرکت‌ها باید برای آحاد مردم، مسئولین و همه گروه‌ها یک هشدار باشد و بدانند ما دشمن داریم و دشمنان ما همیشه در کمین کشور و ملت ما هستند.

توسلی ادامه داد: باید با اتحاد، مشارکت و دست در دست یکدیگر به دنبال تحقق آرمان‌های حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری باشیم.

امام جمعه شهرستان پردیس اضافه کرد: افرادی که مخالف هستند که چرا ما پول به بشار اسد می‌دهیم و یا برای حفاظت از سوریه و عراق نیروهای اعزام می‌شوند بدانند این کار برای این است که جبهه تکفیری‌ها به کنار مرزهای کشورمان کشیده نشود.

وی اظهار کرد: اگر این اقدام وجود نداشت هر هفته و هر ماه شاهد این حوادث تلخ در کشور می‌بودیم و امروزه ما دشمن را در خاک سوریه و عراق به خاک و خون می کشانیم.

توسلی ضمن سپاس از مدافعین حرم گفت: این رزمندگان ما از جان و همه زندگی خود گذشتند و با جانفشانی خود باعث شدن بنده و شما در آرامش باشیم.

 امام جمعه شهرستان پردیس افزود: امروز همه مردم کشورمان به کارها و اقدامات ارزنده و بزرگ مدافعین حرم در حفاظت از کشورمان پی برده‌اند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار