X بستن تبلیغات
5. Fixed

وان‌پلاس حالا دیگر اهمیتی به پنهان کردن وان‌پلاس 5 پیش از رونمایی رسمی نمی‌دهد

به اشتراک‌گذاری

قرار نیست وان‌پلاس ۵ قبل از سی‌ام خرداد ماه رسما رونمایی شود اما از طرف دیگر وان‌پلاس رازدار خوبی نیز برای وان‌پلاس ۵ نبوده است و تاکنون اطلاعات مختلفی از این گوشی پرچمدار به بیرون درز پیدا کرده است.

امروز نیز یک عکس رندر شده رسمی از وان‌پلاس ۵ را شاهد هستیم که قسمت پشت این گوشی را به نمایش گذاشته است. جالب است بدانید این عکس از جانب وان‌پلاس قبل از رونمایی رسمی وان‌پلاس ۵ منتشر شده است.

انتشار تصاویرِ رندر شده یک گوشی پرچمدار از جانب سازنده‌ آن قبل از رونمایی رسمی کاری غیر معمول  به نظر می‌رسد اما از قرار معلوم وان‌پلاس حالا دیگر اهمیتی به پنهان کردن وان‌پلاس ۵ قبل از رونمایی رسمی این گوشی نمی‌دهد.

در همین خصوص..

در این تصویر رندر شده از وان‌پلاس ۵ که از جانب وان‌پلاس منتشر شده است شاهد دوبین دوگانه‌ پرچمدار بعدی وان‌پلاس در قسمت پشت گوشی هستیم. جالب اینجاست که طراحی پشت وان‌پلاس ۵ و همچنین نحوه قرار گرفتن دوربین این گوشی، باعث می‌شود تا طراحی آیفون ۷ پلاس اپل در ذهن تداعی شود.

پیش از این گفته شده بود که وان‌پلاس ۵ به لحاظ طراحی همچنین شباهت‌های زیادی به گوشی Oppo R11 دارد، تصویر رندر شده‌ای که امروز وان‌پلاس از پرچمدار بعدی خود منتشر کرده است نیز به خوبی این گفته را تایید می‌کند، البته به لحاظ سخت‌افزاری انتظار می‌رود که در وان‌پلاس ۵ با گوشی قدرتمندتری طرف باشیم.

به این ترتیب امیدواریم با توجه به مشخصات زیادی که از وا‌ن‌پلاس ۵ به بیرون منتشر شده است، وان‌پلاس ویژگی‌های مخصوصی را از این گوشی برای تاریخ رونمایی وان‌پلاس ۵ در آستین داشته باشد.

منبع phonearena

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار