X بستن تبلیغات
5. Fixed

کاپیتان نفت تهران مدال خود را به خانواده شهید مدافع حرم اهدا کرد

به گزارش خبرنگار مهر علیرضا عزتی کاپیتان ۳۰ ساله تیم فوتبال نفت تهران که در جام حذفی مقابل تیم تراکتور سازی تبریز قهرمان شد و کاندیدای مدال برتر اخلاقی در این رقابت ها نیز بود با حضور در منزل مدافع حرم اهل شهریار،شهید مصطفی صدر زاده به نشان تجلیل از مقام شهدای دفاع از حرم مدال قهرمانی خود را  به خانواده شهید اهدا و آنرا به گردن فرزند کوچک شهید آویخت.

شهید صدر زاده بانام جهادی « سید ابراهیم» فرمانده ایرانی گردان عمار از لشکر مقتدر فاطمیون بود که در شب عاشورای حسینی( ع) به شهادت رسید.

علیرضا عزتی که پیش از این و در ۲۳ اردیبهشت وعده اهداء مدال خود به این خانواده شهید مدافع حرم را داده بود؛ شب گذشته با حضور در بیت این شهید مدافع حرم با اهداء مدال؛ به وعده خود عمل کرد.

وی در حاشیه اهداء مدال در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: همه ما وظیفه داریم به مقام شامخ شهدای دفاع مقدس و نیز شهدای مدافع حرم احترام بگذاریم؛ شهدا قهرمانان واقعی سرزمین اسلامی من هستند و با خون پاک خود سبب ایجاد و پایداری امنیت در کشور شده اند.

بر اساس این گزارش؛ تیم فوتبال نفت تهران در فصل جاری جام حذفی کشور توانست با هدایت علی دائی تیم تراکتورسازی تبریز را شکست داده و به مقام قهرمانی جام حذفی فوتبال ایران دست یابد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار