X بستن تبلیغات
5. Fixed

پوشش اختصاصی سخت افزارمگ از نمایشگاه E3 2017

پوشش اختصاصی سخت افزارمگ از نمایشگاه E3 2017

پس از پایان یافتن نمایشگاه کامپیوتکس در تایوان، همه علاقمندان به دنیای رایانه و به خصوص عاشقان بازی های ویدئویی، کنسول ها و سیستم های گیمینگ در جهان نگاه خود را به لس آنجلس متوجه خواهند کرد. هفته آینده این شهر میزبان بزرگترین نقش آفرینان صنعت بازی سازی در جهان خواهد بود تا در قالب نمایشگاه E3، علاقمندان را به اوج هیجان برساند. E3 2017 بین روزهای 13 تا 15 ژوئن (بیست و سوم تا بیست و پنجم خرداد ماه) برگزار می شود و در روزهای منتهی به آن نیز شرکت هایی مانند مایکروسافت و سونی قرار است دستاوردهای خود را معرفی کنند. پروژه اسکورپیو یکی از مورد انتظار ترین اتفاقات E3 2017 خواهد بود و چندین عنوان بازی انحصاری برای هر دو ابر کنسول فعلی جهان نیز در این نمایشگاه معرفی خواهند شد. 

تیم سخت افزارمگ همانند تمامی نمایشگاه های بزرگ و معتبر جهان در E3 2017 نیز حضور خواهد داشت و پوشش ویژه ای برای این نمایشگاه در نظر گرفته است. اگر به بازی های ویدئویی علاقه دارید و قصد ندارید هیچ یک از اخبار این نمایشگاه هیجان انگیز را از دست دهید، در روزهای برگزاری E3 2017 با پوشش اختصاصی سخت افزارمگ از این نمایشگاه در وب سایت، کانال تلگرام و اینستاگرام همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار