X بستن تبلیغات
5. Fixed

اولین نماز جمعه شهرستان بشاگرد امروز اقامه می‌شود

نماز جمعه

پس از سال‌ها انتظار و پیگیری مردم ولایتمدار شهرستان بشاگرد امروز اولین نماز جمعه این شهرستان اقامه خواهد شد.

به گزارش ایسنا، بشاگرد در سال ۸۸ از  شهرستان جاسک منفک و به‌عنوان یک شهرستان جدید در نقشه هرمزگان رخ نمایان کرد، که از آن پس تعداد زیادی از  ارگان‌ها و نهادهای دولتی یکی پس از دیگری در این شهرستان استقرار یافته و فعال شدند و ساکنان این منطقه در مناسبت‌های مذهبی همواره شرکتی قابل‌توجه دارند.

در کنار انتظار برای فعال‌سازی و استقرار نهادهای دولتی، تعیین امام‌جمعه مرکز شهرستان بشاگرد(سردشت بشاگرد) نیز از دیگر انتظارات بوده که تاکنون این شهرستان بدون امام‌جمعه باقی‌مانده و این امر محقق نشده بود که با پیگیری مردم و اعضای شورا و دیگر مسئولین این شهرستان پس از سالها انتظار شهرستان بشاگرد هم از این پس‌نماز عبادی سیاسی جمعه را برگزار خواهد کرد .

حجت‌الاسلام غلامعلی ارجمند، رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان هرمزگان در این خصوص اظهار کرد: مردم شهرستان بشاگرد امروز ۱۹ خردادماه شاهد برگزاری اولین نماز عبادی سیاسی جمعه خواهند بود .

وی افزود: امام‌جمعه این شهرستان حجت‌الاسلام بهروزه خواهند بود که امروز پس از معارفه در حضور مردم ولایتمدار شهرستان بشاگرد، اولین نماز جمعه این شهرستان را در مسجد امام علی (ع) شهر سردشت مرکز این شهرستان اقامه می‌کنند .

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد: امید است مردم و مسئولین این شهرستان که چندین سال است با عنایت و پیگیری‌های مستمر خود موجب حضور اولین امام‌جمعه در این شهرستان شده‌اند، در ادامه هم همکاری لازم را داشته باشند.


انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار