در قسمت 23 شهرزاد چه می گذرد؟

ساعت 24-قسمت بیست و سوم سریال پر بیننده شهرزاد در حالی امروز پخش شد که آنونس منتشر شده ی آن به نظر می رسد شاهد اتفاقات تلخ در این قسمت خواهیم بود.

 قسمت بیست و سوم سریال پر بیننده شهرزاد در حالی امروز پخش شد که آنونس منتشر شده ی آن به نظر می رسد شاهد اتفاقات تلخ در این قسمت خواهیم بود. به نظر می رسد علی نصیریان  که در نقش بزرگ آقا در این سریال بازی می کند، شهاب حسینی بازیگر نقش قباد را مجبور می کند تا از همسر دوم خود ترانه علی دوستی جدا شود و به زندگی با دختر بزرگ آقا برگردد .


این اتفاقات در حالی افتاد که در قسمت قبل بزرگ آقا قباد را تهدید کرد که یا از همسر دومش جدا شود و به زندگی با دختر او باز گردد یا خودش را بکشد.

حالا باید دید با وجود این اتفاقات سریال تاریخی که با ژانر درام و تلخ پیش می رود در قسمت های بعدی شاهد چه اتفاقاتی خواهد بود.

سریال شهرزاد قرار است در 26 قسمت در فصل اول پخش شود ، این سریال که توانسته در میانه خانواده های جایگاه قابل قبولی پیدا کند با بازی ستارگان سینما همچون ترانه علی دوستی، شهاب حسینی ، مصطفی زمانی و علی نصیریان هر هفته از شبکه خانگی توزیع می شود.

به دلیل استقبال خوب از این سریال بعد از پایان فصل یک قرار است فیلم برداری فصل دو این سریال نیز شروع شود.

خبرایرانی

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار