رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها درگذشت «محمدجواد جلالفرد» را تسلیت گفت

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، حجت الاسلام والمسلمین محمدیان، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها طی پیامی درگذشت «محمدجواد جلالفرد» دانشجوی انقلابی و عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی را به جامعه دانشگاهی، خانواده معظم ایشان و اعضاء تشکل جنبش عدالت خواه دانشجویی تسلیت گفت.

در ابتدای این پیام آمده است: خبر درگذشت دانشجوی انقلابی و فعال دانشجویی مرحوم « محمدجواد جلالفرد» مایه تأسف و تألم گردید.
این دانشجوی عزیز، در کنار تحصیل علم و فراگیری دانش، در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی نیز حضور چشم‌گیری داشته و با حضور در فعالیت‌های عدالتخواهانه و مطالبه‌گرایانه دانشجویی، خدمات مؤثر و در خور توجهی به جامعه دانشگاهی و مردم شریف داشته است.

حجت‌الاسلام محمدیان در خاتمه این پیام تاکید کرد: اینجانب درگذشت ایشان را به جامعه فرهیخته دانشگاهی، خانواده معظم ایشان و اعضاء تشکل «جنبش عدالت خواه دانشجویی» تسلیت عرض نموده و غفران واسعه الهی را برای آن مرحوم مسئلت می‌نمایم.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار