X بستن تبلیغات
5. Fixed

دومین عضو شورای شهر تبریز بازداشت شد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی، صحت خبر مربوط به بازداشت یکی دیگر از اعضای شورای اسلامی کلانشهر تبریز را تایید کرد.

خبرگزاری ایسنا: معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی، صحت خبر مربوط به بازداشت یکی دیگر از اعضای شورای اسلامی کلانشهر تبریز را تایید کرد.

سعید شبستری خیابانی در گفتگوی اختصاصی با ایسنا، ضمن تایید خبر مربوط به بازداشت یکی دیگر از اعضای شورای شهر تبریز گفت: دستگیری این عضو شورا در ادامه پرونده قبلی است.

وی اتهام فرد دستگیر شده را مربوط به مسایل اقتصادی عنوان کرد و ادامه داد: مبارزه با فساد و رانت،یکی از مهم ترین سیاست های دولت تدبیر و امید و بخصوص مدیریت عالی استان است و ما در این مورد مصمم و جدی هستیم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا احتمال دستگیری سایر اعضای شورای شهر یا مدیران شهرداری وجود دارد یا خیر تصریح کرد: در این مورد نمی توانم اظهار نظر کنم و پس از مشخص شدن عناوین اتهامی، اطلاعات لازم از طریق سیستم قضایی در اختیار اصحاب رسانه قرار خواهد گرفت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار