تصاویر جنجالی از دختر 17 ساله مدونا با شوهر 47 ساله اش -آکا

آکاایران: مَدونا لوییس ورونیکا چی کونه (به انگلیسی: Madonna Louise Ciccone Ritchie)، خواننده، ترانه سرا، بازیگر و کارآفرین بین المللی مشهور آمریکایی است.

,مصاحبه,مشهور,عشق,[categoriy]

تصاویر جنجالی از دختر 17 ساله مدونا با شوهر 47 ساله اش -آکامصاحبه,مشهور,عشق,ازدواج,دختر,ترانه,شدند,زندگی,دنیا,ناز,تصاویر,جنجالی,ساله,مدونا,شوهر,لوییس,ورونیکا,کونه,انگلیسی,Madonna,Louise,Ciccone,Ritchie,خواننده,سرا,بازیگر,کارآفرین,المللی,آمریکایی,است دختر

آکاایران: تصاویر جنجالی از دختر 17 ساله مدونا با شوهر 47 ساله اش

به گزارش آکاایران: دختر زیبای مدونا با پدرش در روز مادر در حالی که مدونا در روز مادر، عکس های فرزندانش را در صفحه اجتماعی قرار داد ولی دختر بزرگش لوردس با وجود روز مادر، اوقاتش را با پدرش گذراند. لوردس ۱۷ ساله، روز خود را با پدرش کارلوس لئون وهمسر دانمارکی اش بتینا هولت ۴۷ ساله گذراند.

,مصاحبه,مشهور,عشق,[categoriy]

کارلوس در مصاحبه با مجله مشهور پیپل اظهار داشت که نمی تواند برای دخترش سختگیری کند. او گفت: “من یک پدر آسان گیر هستم و با او همدلی می کنم و به راحتی به حرف های دخترم گوش می دهم. احتمالا اگر نوبت به سختگیری نسبت به او برسد، پدر خوبی نیستم.

,مصاحبه,مشهور,عشق,[categoriy]

کارلوس که در دهه ۱۹۹۰ با خواننده مشهور مدونا ازدواج کرده بود و به گزارش پارس ناز نتیجه آن دخترشان لوردس بوده است ، می گوید که دخترش عشق زندگی اوست. کارلوس و مدونا در سال ۱۹۹۴ در نیویورک سیتی با یکدیگر آشنا شدند و درست هفت ماه پس از به دنیا آمدن دخترشان در سال ۱۹۹۷ از یکدیگر جدا شدند.

,مصاحبه,مشهور,عشق,[categoriy]

دیوید ۸ ساله و مرسی ۷ ساله فرزند خوانده های مدونا

,مصاحبه,مشهور,عشق,[categoriy]

مدونا و پسرش روکو

,مصاحبه,مشهور,عشق,[categoriy]

اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها -

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار