آتش سوزی اتوبوس ولوو با 17 مسافر + تصاویر

صبح پنجشنبه یک دستگاه اتوبوس ولوو در مسیر آشخانه - بجنورد در آتش سوخت اما هیچیک از 17 مسافر آن آسیب ندیدند.

عباس جفاکش فرمانده عملیات آتش نشانی بجنورد در این خصوص گفت: ساعت 5:41 صبح پنجشنبه خبر آتش سوزی یک دستگاه اتوبوس ولوو به آتش نشانی بجنورد انعکاس یافت.

وی افزود: 3 اکیپ اطفای حریق بلافاصله از ایستگاه های شماره 1 و 3 در کیلومتر 16 محور بجنورد - آشخانه حاضر و موفق به مهار و اطفای حریق شدند.

فرمانده عملیات آتش نشانی بجنورد خاطرنشان کرد: آتش نشانان با استفاده از 2 رشته لوله آبدهی و یک رشته لوله فوم (کف) شعله های آتش را فرونشاندند.

سرهنگ علیرضا حسین زاده رئیس پلیس راه خراسان شمالی نیز با اشاره به اینکه این اتوبوس از انزلی به سمت مشهد در حال حرکت بود، علت وقوع این حادثه را نقص فنی در موتور اتوبوس اعلام و اظهار کرد: راننده اتوبوس به موقع از آتش سوزی وسیله نقلیه باخبر و همین امر موجب تخلیه سریع مسافران شد.

وی افزود: آتش سوزی به این وسیله نقلیه خسارت زیادی وارد کرده است.

آتش سوزی اتوبوس ، آتش سوزی اتوبوس ولوو ، اتوبوس آشخانه به بجنوردآتش سوزی اتوبوس ، اتوبوس آشخانه به بجنورد ، حوادثآتش سوزی اتوبوس ، حوادث ، آتش سوزی اتوبوسآتش سوزی اتوبوس ، آتش سوزی اتوبوس ، آتش سوزی اتوبوس ولووآتش سوزی اتوبوس ، آتش سوزی اتوبوس ، آتش سوزی اتوبوس ولوو

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار