X بستن تبلیغات
5. Fixed

انویدیا: GTX 970 برای Rise of the Tomb Raider در ۶۰ فریم + ۴ تصویر جدید نسخه PC

انویدیا: GTX 970 برای Rise of the Tomb Raider در ۶۰ فریم + ۴ تصویر جدید نسخه PC

Square Enix به‌تازگی تصاویر جدیدی از نسخه PC عنوان Rise of the Tomb Raider منتشر کرده است. همان‌گونه که می‌دانید قرار است این عنوان در تاریخ ۲۸ ژانویه(۶ روز دیگر) برای پلتفرم PC منتشر شود و تا کنون سیستم پیشنهادی برای اجرای آن مشخص نشده است اما NVIDIA کارت‌گرافیک‌های پیشنهادی برای بازی در بالاترین تنظیمات و ۶۰ فریم را معرفی کرد که در این میان GTX 970 برای ۶۰ فریم اعلام شده است.

به‌گفته NVIDIA، برای اجرای بازی در رزولوشن Full HD، بالاترین تنظیمات و ۶۰ فریم به کارت‌گرافیک GTX 970 نیاز خواهید داشت. همچنین کارت‌پیشنهادی برای بازی در رزولوشن ۱۴۴۰P نیز GTX 980 Ti ذکر شده است. انویدیا قول داده است که در زمان عرضه بازی، درایور‌های بهینه‌شده برای این عنوان منتشر خواهد کرد. بنابراین به‌احتمال زیاد، بازی در روز عرضه از تکنولوژی SLI پشتیبانی خواهد کرد. هم‌چنین تیم NVIDIA در حین تست‌ بازی به هیچ‌گونه مشکلی مانند Stutter (میکرو لگ) برخورد نکرده و قول تجربه‌ای روان را داده است.

اما ۴ تصویر منتشر شده از نسخه PC بازی را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

l5w7ji7i1kcyxmzqomce

s5g0aljfykrk4cbpq31h

tumblr_o1blbhBO8y1qkq7tbo1_1280

tumblr_o19lwyB0ZQ1qkq7tbo1_1280

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار