عکسهای از شلاق زدن زنان توسط پلیس شریعت اندونزی -آکا

احکام شریعت در اندونزی:

به گزارش آکاایران: در اندونزی منطقه ای به نام «آچه» وجود دارد که در آن به شدت قوانین شریعت رعایت می شود. «آچه» تنها منطقه ای است که در اندونزی همه ی مسلمانان در آنجا جمع شده اند و دولت در این منطقه احکام مربوط به شریعت را با دقت و حساسیت تمام اجرا می کنند.

در این منطقه هر کسی که از قوانین و احکام اسلامی تبعیت نکند و یا خلاف احکام شرعی را انجام دهد، به همان میزانی که فرد گناهی را مرتکب شده، مجازات خواهد شد.

در راستای اجرای احکام شرعی چند روز پیش 3 زن و یک مرد را به خاطر خلاف قوانین شرعت رفتار کردن، مجازات کردند و در منظر عموم و جلوی همه آنها را شلاق زدند.

این اتفاق چند ماه پیش هم تکرار شده بود و یک مرد 40 ساله و یک دختر 25 ساله را که متأهل بودند به دلیل برقراری رابطه ی نامشروع دستگیر کرده و به چندین ضربه شلاق محکوم شدند که در ملأ عام مجازات خود را دیدند.

اجرای احکام شرعی در اندونزی، آن هم به این شدت و سخت گیری منطقه ی آچه باعث شده تا اهالی آن منطقه بیشتر از قبل مراقب رفتارهای ناپسند و ناشایست خود باشند و از ترس مجازات شدن کمتر گناه کنند.

در زیر می توانید تعدادی از تصاویری را که مجله ی فرانسه آنها را در لحظه ی اجرای حکم شریعت گرفته، ببینید.

 

,سرگرمی , عکس , گینس ,[categoriy]

عکسهای از شلاق زدن زنان توسط پلیس شریعت اندونزی -آکاسرگرمی , عکس , گینس , جالب , تصاویر عجیب و غریب , عکس ترسناک

آکاایران: عکسهای از شلاق زدن زنان توسط پلیس شریعت اندونزی

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار