اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان درگذشت «محمد جواد جلال‌فرد» را تسلیت گفت

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در پیامی درگذشت «محمدجواد جلال‌فرد» عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی را تسلیت گفت.

در ابتدای این پیام آمده است: خبر درگذشت نابهنگام یکی از برادران مخلص و متعهدمان در جنبش عدالتخواه دانشجویی، مرحوم محمدجواد جلال‌فرد موجب تاثر و تالم اعضای جنبش دانشجویی مسلمان ایران و مردمی بود که به واسطه مطالبه گری‌های عدالتخواهانه این دانشجوی مومن او را می‌شناختند، دانشجویی که سال گذشته در 16 آذر سال 1394 مقابل ریاست محترم جمهوری پشت تریبون رفت و عدالتخواهانه از دردهای مردم سخن گفت و در دوران شور و نشاط جوانی خود، وقت خویش را در راه احیای ارزش های اسلامی و انقلاب و کمک به کم شدن مشکلات مردم سپری نمود .
در پایان این پیام تاکید شد: اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان درگذشت این دانشجوی انقلابی مطالبه‌گر را خدمت مقام معظم رهبری و خانواده محترم ایشان و اعضای جنبش دانشجویی بویژه جنبش عدالتخواه دانشجویی تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم طلب علو درجات و مغفرت از خداوند منان می‌نماید.
انتهای پیام/

لینک کوتاه به این خبر http://fna.ir/D5KD2S

این خبر را به اشتراک بگذارید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار