مرگ پسر جوان به خاطر دیدن عکسهای پورنو -آکا

جسد دانشجوی پزشکی در کنار مجله پورنو

به گزارش آکاایران: ژنگ گنگ نام دانشجویی است که با دیدن تصاویر مبتذل جان خود را از دست داد. ژنگ ۲۳ ساله  بود  بود. او در سال ۲۰۱۰  برای ادامه ی تحصیل در رشته ی پزشکی وارد دانشگاه ووهان چین می شود. سپس تصمیم می گیرد برای گذراندن دوره ی کارآموزی در برنامه های مربوط به بانک اسپرم شرکت کند تا این دوره را همراه با دیگر دوستانش پشت سر بگذارند. هنگامی که ژنگ برای چهارمین بار در حال بررسی تصاویر مبتذل بود ایست قلبی کرد. پزشکان مرکز پس از دو ساعت که خبری از او نمی شود به سراغش می روند و جسدش را در کنار مجله پورنو می یابند.

,سرگرمی , عکس , گینس ,[categoriy]

مرگ پسر جوان به خاطر دیدن عکسهای پورنو -آکاسرگرمی , عکس , گینس , جالب , تصاویر عجیب و غریب , عکس ترسناک

آکاایران: مرگ پسر جوان به خاطر دیدن عکسهای پورنو

اکنون خانواده ی این جوان به دادگاه شکایت کرده و از بانک اسپرم تقاضای غرامت نموده اند.آنها می گویند که این مرکز پسرشان را مجبور به گذراندن دوره های کارآموزی کرده است بنابراین باید به آنان مبلغ ۵۰۰ هزار پوند پرداخت نماید . با وجود این مدارک به نفع خانواده ی ژنگ گنگ نیستند. بر اساس آخرین جلسات دادگاه خانواده دانشجو به مبلغ ۱۹ هزار پوند بعلاوه ۸ هزار پوند جهت برگزاری مراسم داده است.

,سرگرمی , عکس , گینس ,[categoriy]مرگ پسر جوان به خاطر دیدن عکسهای پورنو

علت خطرناک بودن مشاهده تصاویر مبتذل:

آثار مخرّب دیدن تصاویر مستهجن و مهیّج و موسیقی های تحریک کننده بر کسی مخفی نیست، زیرا:
۱- باعث تحریک اعصاب و اختلال حواس می شود. ضعف اعصاب و ایجاد هیجانات روحی و مغزی گاهی به حمله و خفقان قلبی منجر می شودو باعث سکته و مرگ ناگهانی می گردد
۲-دکتر ولف آدلر پرفسور دانشگاه کلمبیا می گوید: بهترین و دلکش ترین نواهای موسیقی شوم ترین آثار را روی سلسلة اعصاب انسان باقی می گذارد
۳- اصولاً شنیدن موسیقی و دیدن فیلم های تحریک کننده، در اعصاب یک نوع اثر تخدری ایجاد می کند و گاهی آن چنان شدید است که شنونده را مانند افراد بهت زده می سازد. لذّت فوق العاده ای که افرا از آن می برند از همین اثر تخدیری است و باعث زیان های فراوان می شود. (ماخذ پایگاه جامع استاد شهید مرتضی مطهری)

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار