اولین قسمت انیمه Final Fantasy XV دیروز منتشر شد

بازی مورد انتظار  و نقش آفرینی Final Fantasy XV که سال ها است در دست توسعه است دیروز یک انیمه حول محور داستان بازی دریافت کرد . این موضوع دیشب در طول رویداد Uncovered: Final Fantasy XV در لس آنجلس مشخص شد. در ادامه با ما همراه باشید .

نام این انیمه Brotherhood: Final Fantasy XV بوده و به ما داستان توکتیس و ارتباط با دوستان او را توضیح می دهد . در این بازی علاوه بر او سه کاراکتر دیگر هم وجود دارند که نام آنها به ترتیب پروموتو ، گلادیوس و ایگنیس می باشد. این چهار نفر در کنار هم به عنوان برادر حضور دارند .

این سری توسط A-1 Pictures ساخته شده و در واقع استودیویی است که انیمه های دیگری برای Sword Art Online و Black Butler ساخته است. Brotherhood از ۵ قسمت تشکیل شده که طول هر کدام ۱۰ دقیقه است . اولین آنها دیروز بعد از اتمام کنفرانس آنکاورد عرضه شد . لازم به ذکر است که این سری هم اکنون به صورت رایگان بر روی یوتیوب توزیع شده است . قسمت ششم این انیمه به عنوان پاداش نیز بر روی نسخه ی کالکتور بازی در دسترس می باشد . اطلاعات بیشتر در رابطه با این نسخه بعدا ارائه می شود

با بازی تاک همراه باشید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار