عجیب ترین ازدواج دختر جوان جنجالی شد + عکس -آکا

دختری که به شیوه ی فیلم های امریکایی با خودش ازدواج کرد.

به گزارش آکاایران: دختری امریکایی که در شهر هیوستون زندگی می کند به صورت رسمی با خودش ازدواج کرد. به گزارش سماتک و به نقل از العالم "یاسمین "  اعلام کرده  که تصمیم داشته است درصورتی که ۴۰ ساله شود و مجرد بماند به شیوه ی فیلم های امریکایی با خودش ازدواج کند. او معتقد است که خوبی این ازدواج این است که با خودش اختلاف نداشته و پایان کارش به طلاق نمی کشد  زیرا می تواند با خودش به تفاهم برسد و به زندگی با خودش ادامه دهد!

,سرگرمی , عکس , گینس ,[categoriy]

عجیب ترین ازدواج دختر جوان جنجالی شد + عکس -آکاسرگرمی , عکس , گینس , جالب , تصاویر عجیب و غریب , عکس ترسناک

آکاایران: عجیب ترین ازدواج دختر جوان جنجالی شد + عکس

یاسمین به خاطر احساس تنهایی زیاد و ناامیدی از ازدواج   به این عمل دست زده است. او تصور می کند که هرگز خواستگار مناسبی نخواهد داشت و موفق به تشکیل خانواده نخواهد شد بنابراین  تصمیمش را  برای ازدواج نکردن با هیچ فرد دیگری  گرفت و  رسماً لباس عروس پوشید و با خانواده و دوستانش در موزه فرهنگ افریقا در شهر هیوستون مراسم ازدواج با خود را برگزار کرد. دراین مراسم یاسمین هم عروس بود و هم به نوعی داماد. پدر و مادر او هم با رضایت و شادمانی در کنارش ایستادند تا با گرفتن عکس همراه وی و دوستانش این لحظه از زندگی او را ثبت کنند.

باید دید اگر مردی پیدا شود که به او علاقه مند باشد بازهم به این داستان وفاداری وزندگی با خود ادامه می دهد یا اینکه از زندگی با خودش خسته شده و ازدواج می کند.

پس از رسم شدن ازدواج با حیوان (این مطلب در خیلی کشورها تنها حالت نمادین دارد مثل عروسی مرد با تمساح ماده در مکزیک که باعقیده ی  فراوان شدن محصولات کشاورزی و سلامت مردم به صورت سمبلیک انجام می شود، اما در امریکا موارد واقعی از زندگی با حیوانات وجود دارد)  و همجنس ها در امریکا این سومین نوع ازدواج غیر عرف و غیرطبیعی در این کشور و البته در دنیا است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار