چاق شدن مهناز افشار بعد از زایمان + عکس -آکا

مهناز افشار، سوپر استار سینما که خبر مادر شدنش نشر زیادی داشته است حالا با مشکلی جدی رو برو شده است. بارداری و زایمان باعث اضافه وزن در این بازیگر شده است و کمی ظاهر او را تغییر داده به طوری که مدام دیگران به او می گویند که چاق شده است.

به گزارش آکاایران: این حرف ها دیگر افشار را کلافه کرده است. او وقتی که برای دادن جایزه بهترین چهره پردازی روی سن آمده بود پس از اشاره ی احسان کرمی به تولد "لیا"گفته است که سعی می کند زود لاغر شود و درخواست کرد که وقتی عکس هایش را می بینند به او نگویند چاق است.

به نظر می رسد که یک سلبریتی حق ندارد با بارداری و زایمان شکم دار بشود. او مدام با اشاره ی دیگران به  اضافه وزنش روبروست. افشار چاق نیست. او فقط دچار اضافه وزن حاصل از بارداری است که میان زنان رایج می باشد. علاوه بر این قشنگ نیست که مدام به دیگران بگوییم چاق. این کار واقعاً ظلم است.

افشار تنها اضافه وزن دارد و نباید به او چاق بگویند. علاوه براین هیچ کس حق ندارد چاقی یک نفر را به رخش بیاورد و به روحیه ی او صدمه بزند. این مسئله بسیار خصوصی است و به دیگران ارتباط ندارد. اینکه چرا خصوصی است به این دلیل است که یک فرد چاق موقع خرید لباس مشکل دارد. او باید هر روز بدن سنگینش را این طرف و آن طرف ببرد و موقع خوردن هر غذا عذاب وجدان داشته باشد. او با نگاه های مسخره کننده برخی افراد بی فرهنگ روبروست و همه ی این مشکلات را تنها و تنها تحمل می کند پس این مسئله ای مربوط به خود اوست و نه هیچ کس دیگر.

,سرگرمی , عکس , گینس ,[categoriy]

چاق شدن مهناز افشار بعد از زایمان + عکس -آکاسرگرمی , عکس , گینس , جالب , تصاویر عجیب و غریب , عکس ترسناک

آکاایران: چاق شدن مهناز افشار بعد از زایمان + عکس

چاق شدن مهناز افشار بعد از زایمان + عکس

,سرگرمی , عکس , گینس ,[categoriy]چاق شدن مهناز افشار بعد از زایمان + عکس

,سرگرمی , عکس , گینس ,[categoriy]چاق شدن مهناز افشار بعد از زایمان + عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار