BBC در ال کلاسیکو به دنبال طلسم شکنی

رئال مادرید تا کنون به همراه مثلث بنزما، بیل و رونالدو یک بار هم نتوانسته در ال کلاسیکو به پیروزی برسد در نتیجه BBC در بازی پیش رو به دنبال طلسم شکنی هستند.

خبرگزاری فارس: کمتر از چند روز مانده به دیدار دو غول قاره سبز بارسلونا و رئال مادرید، رسانه های جهان به این بازی بزرگ و تاریخی پرداخته اند. آمار و ارقارم عجیبی برای کهکشانی ها با حضور BBC ثبت شده است که نگرانی هواداران رئال مادرید را در ال کلاسیکو پیش رو به همراه خواهد داشت.

بنا بر گزارش روزنامه آس اسپانیا رئال مادرید با حضور مثلث آتشین خود بیل، بنزما و رونالدو هیچ ال کلاسیکویی را پیروز نبوده است! یعنی مثلث BBC در تمام ال کلاسیکوها ناکام ماندند.

این روزنامه مادریدی در ادامه نوشت: بیل در تابستان 2013 به جمع کهکشانی ها آمد. از آن زمان رئال مادرید با حضور مثلث BBC سه بار مقابل بارسلونا قرار گرفته است و تمام آنها را شکست خورده است. در دو ال کلاسیکو دیگر هم که رئالی در طول این مدت به پیروزی رسیده بودند در یکی از آنها رونالدو حضور نداشت و در دیگری بیل غایب بود.

با این آمار و ارقارم از روزنامه آس، در ال کلاسیکو پیش رو در صورتی که BBC هر سه بازی کنند و اگر پیروز شوند طلسم شکنی می کنند.

ال کلاسیکو شنبه(14فروردین) در ورزشگاه نیوکمپ برگزار می شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار