دیدار پرسپولیس و السیب نیمه‌تمام ماند

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و السیب عمان به دلیل برخود فیزیکی بازیکن السیب نیمه تمام ماند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، تیم فوتبال پرسپولیس که در اردوی عمان به سر می‌برد، عصر امروز، دوشنبه در دومین دیدار دوستانه خود در این اردو، در ورزشگاه سلطان قابوس برابر السیب عمان قرار گرفت اما این دیدار به دلیل برخورد فیزیکی بازیکن السیب، نیمه تمام ماند.

بر پایه این گزارش، تا زمانی که بازی متوقف شود، پرسپولیس با گل امید عالیشاه از حریفش پیش بود.

پرسپولیس امروز با ترکیب سوشا مکانی، بابک حاتمی، لوکا ماریچ، مایکل اومانا، وحید حیدریه، محمد انصاری، امید عالیشاه، احمد نوراللهی، محسن مسلمان، علی علیپور و جری بن‌سون بازی را آغاز کرد.

علی‌اکبر طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس و مدیرعامل باشگاه السیب از جایگاه ویژه ناظر این دیدار بودند.

مدیرعامل باشگاه السیب عمان بین دو نیمه دیدار تدارکاتی پرسپولیس و السیب، طی مراسمی از سرپرست باشگاه پرسپولیس تقدیر کرد. در جریان این مراسم، علی‌اکبر طاهری نیز شیلد باشگاه پرسپولیس را به رسم تشکر از مدیران و مسئولان باشگاه میزبان، به مدیر عامل این باشگاه هدیه داد.

حدود پنجاه هوادار ایرانی از روی سکوها تیم پرسپولیس را تشویق می کردند.

در دقیقه 65 و طی یک برخورد فیزیکی بین فرشاد احمدزاده با بازیکن حریف، درگیری پیش آمد و بازیکن میزبان در برگشت با ضربه‌ای به سر احمدزاده وی را مصدوم کرد و داور برای جلوگیری از درگیری بازیکنان، این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار