X بستن تبلیغات
5. Fixed

قیمت DLC جدید و Mortal Kombat XL مشخص شد

WB Games به تازگی قیمت DLC جدید Mortal Kombat X و نسخه ی XL را اعلام نموده. در این پک هر آنچه را که می خواهید می یابید!

Mortal Kombat XLکه حاوی خود بازی و DLCهای پک Kombat آن است با قیمت ۶۰ دلار در ۱ مارس بر روی Xbox One و PS4 منتشر می شود . لازم است بدانید بنا به دلایلی نا معلومی این پک بر روی PC منتشر نمی شود .

در عین حال Kombat Pack 2, با قیمت ۲۰ دلار فروخته می شود که ۱۰ دلار کمتر از پک اول است .

بر طبق توضیحات وارنر ، XL برای کسانی مناسب است که تا به حال MKX را بازی نکرده و می خواهند محتواهای دیگر بازی را نیز تجربه کنند. اما کسانی که خود بازی را دارند و مایل هستند تا XL Pack را به تنهایی خریداری کنند ، باید ۲۵ دلار برای آن خرج کنند. آن از دو بسته ی کمبت تشکیل شده است

Kombat Pack 2 حاوی کاراکتر های Leatherface ( با الهام گیری از شخصیت های فیلم اره برقی تگزاس ), Xenomorph ( با الهام گیری از فیلم Ailen در قدیم ), Bo Rai Cho ( با الهام گیری از drunken fist master ) و Tri-Borg ( با الهام گیری از سه کاراکتر Cyrax, Sektor و Robot Smoke طراحی شده است ) ، Bo’ Rai و Goro در اختیار کاربران قرار داده می شوند. همچنین در این پک چند اسکین کاراکر هم یافت می شود.

اولین پک کمبت بر روی نسخه ی PC بازی Mortal Kombat X در دسترس بود ، ولی متاسفانه محتواهای جدید بر روی این پلتفرم منتشر نمی شود.

همچنین قرار است تا برای مورتال کمبت ایکس ، یک نسخه ی بتا منتشر شود تا بهبود عملکرد آنلاین در این نسخه از بازی تست شود

با بازی تاک همراه باشید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار