تصادف زنجیره ای در محور یاسوج ـ اصفهان

با تصادف ۴ خودرو در محور «یاسوج – اصفهان» متاسفانه ۴ نفر از هموطنان در محل حادثه جان خود را از دست دادند

خبرگزاری ایسنا: با تصادف ۴ خودرو در محور «یاسوج – اصفهان» متاسفانه ۴ نفر از هموطنان در محل حادثه جان خود را از دست دادند

مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس ۱۱۵ استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با تصادف ۴ خودرو در محور «یاسوج ـ اصفهان» متاسفانه ۴ نفر از هموطنان در محل حادثه جان خود را از دست دادند و ۷ نفر نیز زخمی شدند.

محمدرضا قنبری افزود: چهار خودروی سواری پژو ۴۰۵، پژو ۲۰۶، پیکان و ال ۹۰ در محور «یاسوج ـ اصفهان» منطقه «تلگاه» با هم برخورد شدیدی داشتند که پنج دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵به منطقه اعزام شدند.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه ۴ نفر از هموطنان پیش از رسیدن نیروهای امدادی و یک نفر دیگر نیز در بیمارستان جان خود را از دست دادند.

مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس ۱۱۵ استان کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: فوت‌شدگان، دو زن، یک مرد و دو کودک بودند، هم‌چنین هفت مجروح این تصادف نیز به وسیله نیروهای امدادی ۱۱۵ استان به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج برای مداوا و اقدامات درمانی بیشتر به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شدند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار