سوسانو سریال جومونگ در کنار همسرش +عکس زیبا

هان های جین (Han Hye Jin) (متولد ۲۷ اکتبر ۱۹۸۱) (۳۴ ساله) بازیگر زن اهل کره جنوبی است که نقش سوسانو در سریال جومونگ را ایفا کرده‌است. او در سال ۲۰۱۳ با کى سونگ یونگ ازدواج کرده است.

همسر هان های جین همسر سوسانو سریال جومونگ بیوگرافی سوسانو Han Hye Jin

جومونگ سریال تلویزیونی تاریخی است که از آوریل ۲۰۰۶ تا مارس۲۰۰۷ در شبکه کره‌ای ام‌بی‌سی به نمایش درآمد. این سریال در ایران با نام افسانه جومونگ پخش شده و داستان آن در مورد زندگی جومونگ بنیان‌گذار دودمان گوگوریو است که از ۳۷پیش از میلاد تا ۶۶۸میلادی بر منچوری و بخش شمالی شبه‌جزیره کره حکومت می‌کرد. بنا بود مجموعه در ۷۰ قسمت پخش شود که با استقبال مردم، ام‌بی‌سی آن را به ۸۱ قسمت افزایش داد.

حق پخش تلویزیونی این سریال به قیمت ۸ میلیون دلار در مارس ۲۰۰۶ به شبکه‌های محلی در ژاپن، تایوان، هنگ کنگ، ویتنام، تایلند، سنگاپور، فیلیپین، مالزی و برونئی فروخته شد. این سریال از شبکه AZN در آمریکا به نمایش درآمد. ترجمه‌ی این سریال در ایران تا قسمت نهم مستقیما از زبان کره‌ای صورت گرفت و مابقی قسمت‌ها از روی زیرنویس انگلیسی (با ترجمه‌ی سیما طاهباز) ترجمه شده‌اند. این سریال ابتدا در ایران از طریق شبکه سه پخش شد و در حال باز پخش از شبکه تماشا سیمای جمهوری اسلامی ایران در تابستان و پاییز ١٣٩٢ و چند شبکه استانی دیگر بود.

همسر هان های جین همسر سوسانو سریال جومونگ بیوگرافی سوسانو Han Hye Jin

جومونگ علاوه بر اینها از طریق اجاره دادن استفاده از نام تجاری‌اش به سازندگان مشروبات الکلی، لوازم آرایشی و حتی نوعی برنج تا مارس ۲۰۰۷ ۳۰۰ میلیون وون (حدود ۳۳۰ هزار دلار) به دست آورد.

در ادامه این سریال مجموعه امپراتور بادها ساخته شد.

همسر هان های جین همسر سوسانو سریال جومونگ بیوگرافی سوسانو Han Hye Jin

بازیگران سریال افسانه جومونگسونگ ایل گوک  در نقش شاهزاده جومونگهان های جین  در نقش بانو سوسانوکیم سونگ سو  در نقش شاهزاده تسوجان کوانگ ریول  در نقش امپراتور گوموااوه یون سو  در نقش بانو یوهاکیون می ری در نقش ملکه ون هوسونگ جی هایو  در نقش بانو یه سویاپارک تم-هی  در نقش بانو یانگ سُلانکیم بیونگ کی در نقش ارباب یونتابالجین هی کیونگ  در نقش بانو یومیولهو جون هو  در نقش ژنرال هه موسوون کی جون  در نقش شاهزاده یونگ پواهن یانگ جون در نقش شاهزاده یوری

همسر هان های جین همسر سوسانو سریال جومونگ بیوگرافی سوسانو Han Hye Jin

صداپیشگان افسانه جومونگ

مدیریت دوبلاژ افسانه جومونگ به عهده ی علیرضا باشکندی بوده است.

نقشدوبلُرشاهزاده جومونگعلیرضا باشکندیبانو سوسانورزیتا یاراحمدیبانو یوها (مادر جومونگ)آزیتا یاراحمدیبانو سویا (همسر جومونگ)مریم رادپورارباب یونتابال (پدر سوسانو)تورج مهرزادیانامپراتور گوموآسعید مقد‌م‌منششاهزاده تسو (برادر جومونگ)ظفر گراییشاهزاده یونگ پو (برادر جومونگ)کامبیز شکوفندهژنرال هموسو (پدر جومونگ)غلامرضا صادقیوزیر اعظمعباس نباتیبانو سُلان (همسر تسو)شهرزاد ثابتیاوئی + یانگ جو (پدر سُلان)امیر حکیمیماریعلیرضا شایگانهی‌یوبوشهراد بانکیبانو یوم‌یولفاطمه نیرومندرئیس موپالمو (آهنگر)شهروز ملک‌آراییملکه ون‌هوفریبا شاهین‌مقدماُته + بیریو (شوهر + فرزند بانو سوسانو)امیرمحمد صمصامیگپیل(پدر اُته) + سونگ‌ینگبیژن علی‌محمدیتوچی(قاچاقچیِ همدست یونگ پو)جواد پزشکیانسایُنگ (مشاور گروه ارباب یونتابال)غلامرضا الماسیفرماندار وان‌زی‌کینعلی‌همت مومی‌وندیوری (پسر جومونگ و بانو سویا)سعید شیخ‌زادهفرمانده هُک‌چیداوود باقریبانو مائورینگبتسابه کاظمیوان‌سومانگ (از خدم دربار زوانتو)علی عابدیندیمهٔ ملکه ون‌هواحترام‌السادات هاشمیچی‌ری‌یانگ (عمهٔ سوسانو)عالیه‌سادات جعفریپدر امپراتور گوموااکبر منانیموسونگ + سول‌تکامیر عطرچیمودونگمحبت دارآفریننارو + هان‌دانگحسین نورعلیینگ‌تکفریدون اسماعیلیهمسر هان های جین همسر سوسانو سریال جومونگ بیوگرافی سوسانو Han Hye Jinانتقاداتبرخی رسانه‌های ایرانی معتقدند که داستان این فیلم کپی از تاریخ ایران باستان است.رسانه‌های چین واکنشی منفی در برابر این فیلم نشان داده و آن را فیلمی خواندند که دست به تحریف تاریخ زده است. تلویزیون دولتی چین، این مجموعه را چین ستیز دانسته و آن را سلاحی به سوی چین خواندند.پس از این فیلم، چین خرید محصولات فرهنگی را از کره به حالت تعلیق در آورد.

همسر هان های جین همسر سوسانو سریال جومونگ بیوگرافی سوسانو Han Hye Jin

یک جوان یاسوجی به خاطر علاقه به «سوسانو» هنرپیشه زن سریال جومونگ و مخالفت پدرش برای ازدواج با این زن ، اقدام به خودکشی کرد.

این جوان که پس از تماشای سریال جومونگ بشدت به سوسانو علاقه‌مند شده بود و قصد ازدواج با او را داشت، هنگامی که خانواده‌اش را از این تصمیم مطلع کرد، با مخالفت آنها روبه‌رو شد.
جوان یاسوجی از پدرش خواست تا با فروش گوسفندانش هزینه سفر وی به کشور کره و یافتن سوسانو را تامین کند و زمانی که متوجه شد خانواده‌اش حاضر به فروش گوسفندان نیستند، با خوردن قرص اقدام به خودکشی کرد.به دنبال این ماجرا، والدین جوان عاشق پیشه او را به بیمارستان منتقل کردند و با تلاش پزشکان، او از مرگ حتمی نجات یافت.

همسر هان های جین همسر سوسانو سریال جومونگ بیوگرافی سوسانو Han Hye Jin

پدر این جوان در ارتباط با این موضوع گفت: پسرم تصور می‌کرد براحتی می‌تواند به کشور کره سفر و با هنرپیشه زن این سریال ازدواج کند و زمانی که به وی گفتم مبلغ فروش کل گوسفندان که تمام دارایی من است کمتر از یک میلیون تومان است، او نیز در اقدامی عجیب دست به خودکشی زد و اگر کمی دیر به بیمارستان می‌رسید،‌ به طور حتم جان خود را از دست می‌داد.

آخرین خبرها از وضعیت جسمانی جوان یاسوجی حاکی است که حال وی رو به بهبود است و از مرگ حتمی نجات یافته است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار