حبس ابد برای تجاوز به دختر ۲۳ ماهه

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، دیوید ویلسون در سال 2005 به دلیل آزار جنسی یک کودک به 4 سال زندان محکوم شد ولی درس عبرت نگرفت. این بار او به خواهرزاده 23 ماهه‌اش تجاوز کرد و حالا باید بقیه عمرش را پشت میله‌های زندان بگذراند.


خواهر ویلسون و شوهرش به دلیل اعتیاد، دختر کوچکشان را به خانواده‌ای از خویشاوندان سپرده بودند تا او را بزرگ کنند. چند ماه پیش، دختر را پیش دکتر بردند که مشخص شد، واژن او آسیب دیده، یک بیماری مقاربتی (کلامیدیا) دارد و از همه بدتر این که به اچ آی وی هم مبتلا شده است.


4 نفری که در خانه همراه کودک زندگی می‌کردند، مورد آزمایش قرار گرفتند و فقط یکی از آن‌ها اچ آی وی داشت، دیوید ویلسون. مشخص نیست چرا او در آن زمان بازداشت نشد.


هم چنین یک دختر 14 ساله (زیر سن قانونی) در مرکز حمایت کودکان به مسوول پرونده‌اش گفت، 2 سال با یک مرد رابطه جنسی داشته و اکنون باردار است. مشخص شد این مرد کسی جز ویلسون نیست. آزمایش پزشکی دختر نشان داد او هم اچ آی وی و کلامیدیا دارد.


هیات منصفه بعد از یک ساعت بحث، او را به دلیل ایجاد مزاحمت برای 2 دختر زیر سن قانونی متهم شناخت و او به حبس ابد محکوم شد.

سلامانه/ 2022

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار