X بستن تبلیغات
5. Fixed

«بیمار استاندارد» در اتوبان به پایان رسید

تصویربرداری سریال نوروزی «بیمار استاندارد» به کارگردانی سعید آقاخانی عصر شنبه (۷ فروردین) به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مسعود ردایی تهیه کننده سریال «بیمار استاندارد» با اعلام خبر پایان ضبط این سریال اظهارکرد: تصویربرداری این سریال ساعت ۱۵ دیروز با ضبط سکانسی در اتوبان به پایان رسید. در این سکانس نیما شاهرخ شاهی، بابک حمیدیان و عاطفه باقری ایفای نقش کردند.

وی درباره وضعیت تدوین و صداگذاری قسمت های باقیمانده نیز توضیح داد: مراحل تدوین همه قسمت ها تمام شده است. تنها روتوش نهایی و اصلاحات صورت گرفته بر آنها انجام می شود. همچنین مراحل صداگذاری نیز به طور همزمان بر قسمت های باقیمانده صورت می گیرد.

این تهیه کننده درباره بازخوردهای مخاطبان به سریال اخیر خود نیز گفت: خوشبختانه بازخوردهای مردم نسبت به «بیمار استاندارد» تاکنون خوب بوده است و من نظرات مثبتی را در فضای مجازی نسبت به این اثر خوانده ام. به هر حال بیمار استاندارد کار جدیدی در حوزه طنز است و تلویزیون می تواند به این جنس آثار بیشتر بپردازد.

بیمار استاندارد کاری از سعید آقاخانی به سفارش مرکز گسترش فیلم نامه نویسی است که این شبها ساعت ٢٢:٢٥ از شبکه یک سیما پخش می شود.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار